18 листопада 2017 року у спортивному залі РБК відбувся відкритий волейбольний турнір пам'яті А. Істоміна, вчителя фізичної культури

У турнірі взяли участь 5 команд: м. Нова Каховка, смт Новотроїцьк, с. Водяне (Запорізької обл.), команда Великолепетиської ДЮСШ, "Ветерани" смт Велика Лепетиха.
Зі словами привітання до команд, звернулася радник патронатної служби обласної державної адміністрації Кумановська С. С., дружина вчителя -Істоміна Н. О. та спортивний інструктор селищної ради Гайван А. А.
За результатами цікавої та напруженої гри турнірна таблиця склалася таким чином:
І місце – смт Новотроїцьк;
ІІ місце –Великолепетиська ДЮСШ;
ІІІ місце – Водяне (Запорізької обл.);
ІV місце – м. Нова Каховка;
V місце – "Ветерани" смт Велика Лепетиха.
Переможці та призери турніру нагороджені кубком, медалями та грамотами відділу культури, молоді та спорту районної державної адміністрації.
Особливу подяку висловлюємо спонсорам, які надали фінансову допомогу для організації турніру.