21 листопада 2017 року у спортивному залі РБК між юними футболістами 2009 року народження відбувся відкритий футбольний турнір, присвячений Дню гідності та свободи України.

У турнірі взяли участь чотири команди: «Скіф» Нижньосірогозького району, «Торпеда» з Іванівського району, «Старт» та «Старт 1» від Великолепетиського району.
Зі словами привітання до команд звернулися радник патронатної служби обласної державної адміністрації Кумановська С. С., майстер спорту України  Кабанов В. В. та директор районного краєзнавчого музею ім. О. І. Ціпко Марченко М. М. За результатами цікавої та напруженої гри турнірна таблиця склалася таким чином:
І місце – команда «Старт» Великолепетиського району;
ІІ місце – команда «Скіф» Нижньосірогозького району;
ІІІ місце – команда «Торпеда» Іванівського району.
         Переможці та призери турніру нагороджені кубком, медалями та грамотами відділу культури, молоді та спорту районної державної адміністрації, а також солодощами  від спонсора Курносик В. Г.
Особливу подяку висловлюємо спонсорам які надали фінансову допомогу для організації турніру.