Андрій Гордєєв нагородив співробітників прокуратури

4 листопада голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв привітав співробітників прокуратури з нагоди професійного свята.
Очільник області Андрій Гордєєв зазначив: «Дякую працівникам прокуратури Херсонщини, що у нелегкий час становлення Української держави, вони не стоять осторонь буремних подій, що відбуваються на рівні держави та області, відповідально та стратегічно підходять до вирішення вагомих для Таврійського краю питань».

Прокурор Херсонської області Віталій Тригубенко також привітав співробітників зі святом та передав вітання від Президента України Петра Порошенка та Премєр-міністра України Володимира Гройсмана, які відзначили, що  порівняно з попередніми роками робота прокуратури досягла більших результатів.
 За наполегливу плідну працю, сумлінне виконання службових обов’язків, вагомий особистий внесок у зміцнення законності та правопорядку в області, з нагоди Дня працівників прокуратури голова облдержадміністрації нагородив Почесною грамотою Марину Слащиніну, прокурора Цюрупинського відділу Новокаховської місцевої прокуратури Херсонської області, та Олександра Шульгу, прокурора Генічеської місцевої прокуратури Херсонської області.
Крім того, Андрій Анатолійович оголосив подяки Віталію Гончарову, прокурору відділу організації діяльності у сфері запобігання та протидії корупції прокуратури Херсонської області, та Олексію Куцеволу, прокурору відділу нагляду за додержанням законів органами СБУ та державної прикордонної служби управління нагляду у кримінальному провадженні прокуратури Херсонської області.
Насамкінець Андрій Гордєєв побажав працівникам прокуратури міцного здоров’я та родинного затишку, Божої ласки та благословення, добра та поваги людей, життєвої наснаги і нових здобутків на професійній ниві в ім’я розвитку та процвітання рідної Херсонщини.