Cемінар-нарада щодо недопущення захворювання свиней на африканську чуму на території району

У зв’язку із ситуацією, що сталася в сусідньому районі (смт Іванівка) – епідемії щодо африканської чуми свиней (АЧС), 31 січня 2017 року в. о. начальника Держпродспоживслужби у Великолепетиському районі Любченко Н. П. провела семінар-нараду з фахівцями  районної лікарні та міжрайонної лабораторії ветеринарної медицини з питань проведення профілактичних заходів по недопущенню захворювання свиней на африканську чуму та плану дій при виникненні даного захворювання. Серед учасників семінару піднімалися питання щодо складної епізоотичної ситуації  по АЧС в Україні, в тому числі  на території Херсонської області  та можливої загрози занесення збудника цього небезпечного захворювання із неблагополучної місцевості на території Великолепетиського району. Під час наради відпрацьовано схема дій державної служби ветеринарної медицини району в разі виникнення підозри на захворювання свиней на АЧС та готовність ветеринарних фахівців до виконання плану при виникненні даного захворювання на території району.

Категорія ради та інші органи: