Дім, в якому добре всім!

15 травня — весь світ святкує міжнародний день сім'ї.  Сімя -  це можливість для кожного стати єдиним цілим для досягнень конкретних цілей і завдань. Адже у  кожної родини  є спільні цілі - отримання хорошої освіти, підготовка до самостійного життя, покращення власного добробуту, взаємодопомога один одному!  І для того, щоб більш ефективно домагатися цих цілей, всі  потребують підтримки, яку в першу чергу, можна отримати саме у своїй родині! Адже тільки згуртований колектив домагається досягти багатьох вершин і перемог.
Вже стало доброю традицією проведення в районному центрі соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді в травні родинного свята, учасниками якого є прийомні сім'ї та багатодітні родини. 16 травня 2014 року не стало виключенням. На Набережній смт Велика Лепетиха  зустрілися прийомні батьки, прийомні  діти та  діти з багатодітних родин і саме тут учасники свята “Дім, в якому добре всім!” навчилися  згуртуванню за межами  родини та здобули навички ефективної командної взаємодії.
Батьки, у неформальній обстановці, мали змогу поділитися своїм життєвим досвідом у вихованні дітей. З уст дітей лунали  щирі слова для  тата й мами, які повсякчас піклуються про дітей, віддаючи їм все найкраще, що вони мають. Виконавши всі завдання розважальної програми, учасники привітали новостворену прийомну сім'ю, якій директор районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Олена Арешкіна вручила свідоцтво про народження прийомної сім'ї. Від управління праці та соціального захисту населення головний спеціаліст цього управління Аліна Овдієнко вручила всім учасникам подарунки та 100 побажань у формі ромашки, виготовлених волонтерами районного центру.
Учасники свята визнали, що прекрасно, коли в сім’ї панують мир і злагода, взаєморозуміння, повага, кохання, вірність, теплота, затишок, а досягти їх, досить часто, допомагає головний спеціаліст районного центру Лариса Рудік.
Через сім’ю – діти, виходять у суспільство. У сім’ї дітям вручають естафету досвіду поколінь, котру вони повинні нести далі, щоб передати її своїм дітям. Діти  зізналися, що в родині сподобляються дорослим, копіюють їх, орієнтуються на їх поведінку. Тому на  завершення свята всі зібралися за спільним столом з шашликами та солодощами, подавши ще один приклад дітям, що весело та радісно може бути і без алкогольних напоїв. Адже не дарма у народі кажуть: «Від доброго дерева добрий пагінець одійде, від добрих батька й матері піде й добра дитина».

Таксон: