«А для тебе що є Різдво?»

Ох, Різдво – найчарівніше свято!
Стільки дивного світла в нім є.
Казки щирої, щастя багато.
Найпрекрасніше свято моє.
Світле, гарне і радісне свято,
Бо Христос народився в цей день.
Тому радість у світі крилата,
Ціле море чарівних пісень

Різдво – особливе свято. Все у ньому чарівне, казкове і таємниче. Свято Різдва Христова торкає струни людської душі і кличе до радості. Серце кожного прагне пережити все, що відбувалося в ту неповторну Святу ніч. А й справді. На Різдво заходить казка в кожний український дім.

Бо в кожній хаті вже наряджена ялинка сяє різнокольоровими вогниками, дарує радість дорослим та дітям.

09 січня 2017 року в малому залі Великолепетиського районного Будинку культури викладачами Великолепетиської дитячої школи мистецтв проведено святковий Різдвяний мюзикл «А для тебе що є Різдво?». Учні та викладачі старанно готувалися до цього свята, тож захід вийшов дуже яскравим, насиченим та по-різдвяному теплим і добрим. У виконанні викладача Анни Пономарьової та її учнів лунали Різдвяні пісні та колядки.
Тепла та затишна атмосфера нагадала кожному, що саме для нас Син Божий прийшов у цей світ, нагадала про добро та милосердя, яке Бог зніс з неба на землю.