До районної державної адміністрації завітали маленькі колядники

09 січня 2018 року до районної державної адміністрації з різдвяною колядою завітали маленькі колядники. Вихованці районного Будинку культури (керівник Олена Токар) привітали державних службовців з різдвяними святами.
Продовжуючи багаторічні традиції українців, талановиті колядники виконували колядки та бажали миру і злагоди, щастя, радості, усяких гараздів керівництву району та усім працівникам державної установи.
Перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Трохименко від себе особисто та колективу подякував гостям за чудові колядки та щирі побажання, адже за народними повір’ями те, що побажають колядники обов’язково має здійснитися у Новому році.
За сталою традицією держслужбовці віддячили маленьким колядникам солодкими гостинцями.