До уваги керівників підприємств та жителів району

Для керівників підприємств та жителів району, які планують здійснити працевлаштування осіб на період опалювального сезону, повідомляємо, що на базі Великолепетиського  районного центру зайнятості буде проводитися навчання опалювачів, кочегарів, операторів котелень. Планується навчання двох груп, для тих, які опановують дану професію вперше, та підвищення кваліфікації для тих, хто вже працював у минулому опалювальному сезоні. Навчання відбувається поетапно: перша група розпочинає заняття з 28 вересня, друга – на початку жовтня. Підготовка опалювачів організовується на місцевій навчальній базі, двотижневі курси підвищення кваліфікації кочегарів та операторів котелень проходитимуть у Великолепетиському районному центрі занятості. Здобувши необхідні знання, працівники обслуговуватимуть котельні в установах та організаціях бюджетної сфери: школах, дитячих садках, медичних закладах, селищній та сільських радах. Районний центр зайнятості уже не вперше виконує таку цільову підготовку фахівців на замовлення роботодавців перед початком опалювального сезону. Для отримання детальної інформації звертайтеся до Великолепетиського районного центру зайнятості.

Категорія ради та інші органи: