До уваги отримувачів пільг!

З метою своєчасного отримання пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива та скрапленого газу у 2018 році, просимо громадян, які переоформили пільги на 2018 рік із числа: діти війни, учасники війни, отримувачі пільг за професійною ознакою, у термін до 15 січня 2018 року надати до управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації довідку про отриманий розмір пенсії за період з 01 липня 2017 року по 31 грудня 2017 року.
За довідкою рекомендуємо звернутися до Великолепетиського сектору обслуговування громадян Каховського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Херсонської області.
Додаткову інформацію можна отримати за адресою: вул. Соборна, 6, каб. № 10, тел.: 2-22-88, 2-12-68.

Управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації.