До уваги суб’єктів господарювання агропромислового комплексу району!

Відділ агропромислового розвитку Великолепетиської районної державної адміністрації інформує, що поточного року фінансова підтримка галузі сільського господарства надається за такими напрямами:
Відшкодування вартості сільськогосподарської техніки та обладнання
Нормативний акт: Постанова КМУ від 01.03.2017 року № 130 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва» та Перелік вітчизняної техніки та обладнання для АПК, вартість яких частково компенсується за рахунок коштів державного бюджету, затверджений 31.05.2017 року комісією Мінекономрозвитку.
Розмір відшкодування:  Часткова компенсація надається на безповоротній основі у розмірі 20 відсотків вартості техніки та обладнання (без урахування податку на додану вартість).

Для отримання компенсації необхідно:
1. Здійснити оплату за техніку та обладнання, які входять до Переліку, виключно через державні банки – Ощадбанк, Укрексімбанк, Приватбанк, Укргазбанк;
2. Відкрити рахунок в одному із зазначених державних банків та подати заявку і документи, що підтверджують придбання техніки та обладнання, а саме: копію платіжного доручення, акт приймання-передачі техніки та обладнання, свідоцтво про державну реєстрацію техніки (якщо техніка підлягає обов’язковій державній реєстрації);
3. Державний банк надає Мінагрополітики інформацію щодо суми коштів, що підлягає частковій компенсації. Мінагрополітики формує реєстр сільськогосподарських товаровиробників та у межах обсягу відкритих асигнувань на підставі реєстру перераховує кошти державному банку, який перераховує їх на поточні рахунки сільськогосподарським товаровиробникам.
Ознайомитися з переліком техніки можливо за посиланням: www.me.gov.ua Діяльність «Державна політика в секторах економіки» Комісія з формування переліку вітчизняної техніки та обладнання для агропромислового комплексу, вартість яких частково компенсується за рахунок коштів державного бюджету.
За детальною інформацією щодо фінансової підтримки необхідно звертатися до відділу агропромислового розвитку районної державної адміністрації за адресою: смт Велика Лепетиха, вул. Соборна, 3.