До уваги учасників АТО!

Постановою Кабінету Міністрів України від 21 червня 2017 року № 472 затверджено Порядок організації соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції.
Професійна адаптація учасників антитерористичної операції – заходи, спрямовані на відновлення та вдосконалення професійних навичок та умінь шляхом професійного навчання, надання інформаційних, консультаційних та профорієнтаційних послуг із зазначених питань, підвищення їх конкурентоспроможності на ринку праці.
Професійна адаптація здійснюється за рахунок коштів державного бюджету.
Професійне навчання учасників антитерористичної операції у районі здійснюється навчальним закладом «Великолепетиська автошкола ОСОУ», яка проводить навчання за спеціальністю «Водій транспортних засобів» з відкриттям відповідних категорій «А, В».

Учасникам АТО, які мають бажання пройти професійне навчання на курсах водіїв, потрібно звернутися до управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації з відповідною заявою.
До заяви додається:
- копія посвідчення учасника бойових дій;
- копія документа про безпосередню участь в антитерористичній операції або забезпеченні її проведення з перебуванням безпосередньо в районах її проведення.
Додатково інформуємо, що особи із числа учасників АТО, які ще не звернулися до управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації, запрошуються до Управління з метою отримання усіх соціальних гарантій, передбачених державою згідно чинного законодавства.
За додатковою інформацією звертатись до управління праці та соціального захисту населення Великолепетиської районної державної адміністрації  за адресою: вул. Соборна, 6, каб. № 10, тел. 2-12-68.