До уваги жителів Великолепетиського району!

У 2018 році розпочата  робота по впровадженню електронної системи охорони здоров’я E- Health  в закладах первинної медико-санітарної допомоги Великолепетиського району, яка є невід’ємною складовою медичної реформи та вирішить ряд важливих питань, а саме: вільний вибір лікаря пацієнтом, планування часу, організація черги та зменшення довжини візиту. Адже сьогодні лікарі часто витрачають більше часу на заповнення паперів, ніж на прийом пацієнтів – і це не є нормальним.
У першому півріччі заплановано підключити до  E- Health  3 робочих місця лікаря (2 у Великолепетиській лікарській амбулаторії ЗПСМ та 1 у Рубанівській лікарській амбулаторії ЗПСМ). До кінця року у закладі будуть повністю автоматизовані робочі місця лікарів.

На сьогодні в районі працюють 7 лікарів, з якими Ви можете підписати Декларацію:
  • Таточенко Юлія Василівна – лікар-педіатр Великолепетиської лікарської амбулаторії ЗПСМ;
  • Гік Ольга Миколаївна  - лікар-терапевт Великолепетиської лікарської амбулаторії ЗПСМ;
  • Касьян Людмила Олексіївна – лікар-терапевт Великолепетиської лікарської амбулаторії ЗПСМ;
  • Шевель Тетяна Михайлівна – лікар ЗПСМ Великолепетиської лікарської амбулаторії ЗПСМ;
  • Алі-Шах Гохар Хозратович – лікар ЗПСМ Великолепетиської лікарської амбулаторії ЗПСМ;
  • Руденко Сергій Кузьмич – лікар ЗПСМ Великолепетиської лікарської амбулаторії ЗПСМ;
  • Павлов Олександр Георгійович – лікар ЗПСМ Рубанівської лікарської амбулаторії ЗПСМ.
За додатковими роз’ясненнями щодо підписання декларації звертайтеся до медичних працівників Вашого населеного пункту.

Адміністрація КП «Великолепетиський Центр ПМСД»