До відома батьків, опікунів, піклувальників, прийомних батьків

У березні 2018 року Всеукраїнська премія «Диво-Дитина» святкуватиме свій ювілей та 10-й рік поспіль буде нагороджувати найталановитіших дітей нашої країни.
Щороку премія визначає найталановитіших представників підростаючого покоління, надаючи їм звання «Дитина року».
Основна мета Премії – пошук, відбір, вшанування та нагородження грошовими преміями найталановитіших та найобдарованіших дітей України.
Премія вручається на основі експертної оцінки та по встановлених номінаціях дітям, які мають досягнення у науці, спорті, мистецтві; унікальні розумові та фізичні здібності; дітям-рятівниками.
Номінації Премії: «Найрозумніша дитина», «Найтворча дитина», «Найспортивніша дитина», «Найдивовижніша дитина», «Найгероїчніша дитина».
З подробицями Всеукраїнської Премії «Диво-дитина 2018» Ви можете ознайомитися на сайті www.divo-dutuna/com/