Фінінспектори виявили порушень у Херсонському базовому медичному коледжі на суму понад півмільйона гривень

Під час ревізії фінансово-господарської діяльності Херсонського базового медичного коледжу (далі – коледж) фінінспектори встановили фінансових порушень, що призвели до втрат, на загальну суму 540,17 тис. грн.
Зокрема, між ПАТ «Херсонгаз» та коледжем укладено договори на постачання природного газу за іншим тарифом, унаслідок чого коледж поніс зайвих витрат на суму 295,28 тис. грн. Також встановлено завищення вартості виконаних ремонтно-будівельних робіт  на суму 30,64 тис. грн.
Як показала ревізія, випускники коледжу, котрі навчалися за державним замовленням, не відпрацювали за отриманою спеціальністю три роки. Таким чином, через невиконання умов укладених договорів такими випускниками коледжу, сума коштів, недоотриманих загальним фондом обласного бюджету становить 69,8 тис. грн.
Крім того, через недотримання вимог діючого законодавства з питань оплати праці, освітнім закладом понесено зайві бюджетні витрати на загальну суму 43,8 тис. грн.
Закладом за рахунок загального фонду частково покрито витрати за послуги на суму 88,69 тис. грн., які передбачено надавати виключно на платній основі.
За результатами проведеного планового заходу коледжу направлено вимоги про усунення виявлених бюджетних правопорушень.

Прес-служба Держфінінспекції в Херсонській області