ХІ РАЙОННИЙ ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС ДИТЯЧОЇ ПІСЕННОЇ ТВОРЧОСТІ «БЕРЕГ ДИТИНСТВА (фото)

Осінь вирує на землі і летить у небесах, як яскрава сонячна богиня, прикрашає природу, розсіває квіти і збагачує сади. Осінь – це голос радості краси, поезії й пісні. Саме в осінній день, 7 жовтня, в районному Будинку культури відбувся традиційний ХІ районний фестиваль-конкурс дитячої пісенної творчості «Берег дитинства», який зібрав понад 100 дітей учасників.
Розпочали фестиваль та протягом конкурсу представляли вікові категорії учасники дитячого драматичного гуртка «Екстрім» (керівник Наталія Дмитренко), які були ведучими  в образах Вірша і Мелодії. Ведучі лірично та емоційно розповідали про мистецтво, красу української пісні та мрії наших учасників.
Привітали зі святом пісні та побажали успіхів  конкурсантам  голова районної ради Верховська Тетяна Олександрівна та представник губернатора у Великолепетиському районі Кумановська Світлана Степанівна.

Виступи учасників проходили у трьох вікових категоріях: 6 – 10, 11- 14  та 15 – 18 років серед солістів, вокальних ансамблів та малих виконавських форм.
Оцінювало конкурсантів журі у складі: Вітковська Олена Миколаївна, начальник відділу культури, молоді та спорту районної державної адміністрації, голова журі, Візнович Ганна Анатоліївна, головний спеціаліст відділу культури, молоді та спорту РДА,  Приз Віра Миколаївна, засновник фестивалю, почесний працівник культури району та Тетяна Миколаївна Фріз, представник громадськості.
Стартом конкурсної програми став виступ маленької гості фестивалю, Даші Рабовської (ЦДЮТ, керівник Світлана Кострова), якій чотири рочки, але вона своїм гарним та по-дитячому милим виступом заполонила серця усіх присутніх.
Різноманітна пісенна палітра була представлена конкурсантами фестивалю, виступи яких були сповнені яскравих емоцій та переживань.
Вкотре  конкурс показав, що наш район багатий на співочі таланти, і як доказ цьому,  учасники  показали достойний рівень виконавської майстерності, гарну сценічну культуру та вдало підібраний репертуар.
Журі конкурсу було складно працювати та обирати найкращих, але умови конкурсу є обов`язковими і мають бути переможці.
Вікова категорія 6 – 10 років
І місце – Жураковська Софія, ЦДЮТ, керівник Світлана Кострова;
ІІ місце – Слабко Аріна, РБК, керівник Олена Токар та Продай   Єлизавета, ДШМ, керівник Анна Понамарьова;
ІІІ місце – Марєєва Анастасія, Рубанівський СБК, керівник Світлана Рогінська та Єгор Бойко, РБК, керівник Олена Токар.

Вокальні ансамблі:
ІІ місце – дитячий вокальний ансамбль «Промінчик» Рубанівського СБК, керівник Світлана Рогінська;
ІІІ місце – дитячий вокальний ансамбль «Капітошка», РБК, керівник Олена Токар.

Вікова категорія 11 – 14 років
І місце – Філімоненко Владислава, ДШМ, керівник Анна Понамарьова;
ІІ місце – Дмитренко Катерина, ДШМ, керівник Ольга Фисак;
ІІІ місце – Полижак Інна, Катеринівський СБК, керівник Наталія Веденко.
Вокальні ансамблі:
І місце – дитячий вокальний ансамбль «Струмочок» Ктеринівського СБК, керівник Наталія Веденко;
ІІ місце – зразковий вокальний ансамбль «Юність» Князегригорівського СБК, керівник Ольга Авраменко;
ІІІ місце – дитячий вокальний ансамбль «Смайлик» Великолепетиського СБК, керівник Анастасія Мельниченко.
Малі форми ( дуети, тріо)
ІІ місце – дует у складі Чижун Богдани та Філімоненко Владислави Малолепетиського СБК, керівник Наталія Громова.
Вікова категорія 15 – 18 років
І місце – Валентина Бачинська, Рубанівський СК, керівник Микола Бачинський;
ІІ місце – Романенко Оксана, РБК, керівник Світлана Кокляр.
Малі форми:
І місце – дует у складі Віннік Марії та Дмитренко Катерини, ДШМ, керівник Ольга Фисак.
Наймолодшим учасником фестивалю-конкурсу визначена Назаренко Марина, 6 років.
Гран-прі фестивалю отримала Трегуб Анастасія, Малолепетиський СБК, керівник Наталія Громова.
Переможців визначено, фестивальна програма підійшла до завершення.  Для підведення підсумків слово було надано голові журі – начальнику відділу культури, молоді та спорту районної державної адміністрації  Вітковській О. М. Всі учасники фестивалю-конкурсу отримали цінні призи, дипломи, подяки та солодкі подарунки від відділу культури, молоді та спорту Великолепетиської РДА.
Хочеться висловити слова вдячності всім конкурсантам та їхнім керівникам за участь у фестивалі та відповідальне ставлення до умов конкурсу і гарну підготовку. Також слова вдячності заслуговують організатори конкурсу – районний Будинок культури та відділ культури молоді та спорту районної державної адміністрації, які щороку дають змогу дітям нашого району проявити свої вокальні здібності та відчути солодкий смак змагань та перемоги, що додасть їм сили в майбутніх творчих здобутках.