ІНФОРМАЦІЯ Регіонального відділення Фонду державного майна в Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі про оголошення конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності, яких буде залучено до проведення оцінки державного майна

1. Об’єкт: частина вбудованих нежитлових приміщень загальною площею 21,8 кв. м (каб. №19, 20) на першому поверсі ремонтно – механічної майстерні (реєстровий номер 01034707.5ФННМЯЄ002), що перебуває на балансі Цюрупинського міжрайонного управління водного господарства,  за адресою: м. Херсон, вул. Блюхера, 60
Замовник: РВ ФДМ  в Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі
Платник:  ФОП Сєрік Андрій Миколайович.
Мета проведення незалежної оцінки – визначення ринкової вартості для розрахунку орендної плати при укладенні договору оренди.
Запланована дата оцінки: 30.04.2016.

2. Об’єкт: адміністративна будівля літ. А площею 219,0 кв. м (реєстровий номер 22737830.1.ЛАЧБЮГ003), що перебуває на балансі Голопристанського районного центру зайнятості, за адресою: Херсонська обл., м. Гола Пристань, вул. 1-го Травня, 67.
Замовник: РВ ФДМУ в Херсонській області, АРК та м. Севастополі.
Платник: Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) управління соціального захисту населення та охорони здоров’я Голопристанської районної державної адміністрації.
Мета проведення незалежної оцінки – визначення ринкової вартості для розрахунку орендної плати при продовженні договору оренди.
Запланована дата оцінки: 30.04.2016.

3. Об’єкт: вбудовані нежитлові приміщення загальною площею 59,0 кв. м на першому поверсі будинку гуртожитку за адресою: м. Херсон, вул. Червонофлотська, 126, що перебувають на балансі Херсонського державного заводу «Палада».
Замовник: Херсонський державний завод «Палада».
Платник: ФОП Болатханов Р.П.
Запланована дата оцінки: 30.04.2016.

4. Об’єкт: спеціальне обладнання для харчоблоку Херсонського державного університету (97 од. згідно з переліком).
Замовник: Херсонський державний університет.
Платник: ФОП Сироштан Сергій В’ячеславович.
Запланована дата оцінки: 30.04.2016.

5.  Об’єкт:  нежитлові  приміщення  їдальні та  харчоблоку  загальною  площею 215,5 кв. м у корпусі № 6 за адресою: м. Херсон, вул. 40 років Жовтня, 4, що перебуває на балансі Херсонського державного університету.
Замовник: РВ ФДМУ в Херсонській області, АРК та м. Севастополі.
Платник: ФОП Сироштан Сергій В’ячеславович.
Запланована дата оцінки: 30.04.2016.
Конкурс відбудеться в РВ ФДМ в Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі за адресою: м. Херсон, просп. Ушакова, 47, кімн. 225 о 09-й годині 05.05.2016, телефон для довідок (0552) 22 44 44.
Докладну інформацію щодо подання конкурсної документації опубліковано в газеті «Відомості приватизації» від 20.04.2016 року № 32 (948).

Таксон: