Князегригорівці відзначили 70-ту річницю визволення села від фашистських загарбників

07 лютого 2014 року ще зранку над селом лунали фронтові мелодії часів Великої Вітчизняної війни. Цього дня князе-григорівці вшановували своїх визволителів та віддавали данину пам’яті загиблих при ліквідації Нікопольського плацдарму. О 14.00 годині громадськість села прийняла символічну естафету визволення від автопробігу з нагоди цього свята. Жителі села та гості поклали вінки на братські могили та до пам’ятника загиблим воїнам. Врочистості тривали просто неба упродовж кількох годин. Святкова програма супроводжувалась виступами творчих колективів художньої самодіяльності, спогадами учасників тих буремних років. На завершення всіх учасників свята пригостили фронтовим кулішом.