Князегригорівському дитячому садку «Барвінок» - 30

03 листопада 2017 року відсвяткував свій 30-річний ювілей Князегригорівський дитячий садок «Барвінок».
На урочисте святкування ювілею до дитячого садочка завітали поважні гості:
- Князегригорівський сільський голова Андрійовська Тетяна Михайлівна;

- представники районного методичного кабінету КУ «Великолепетський районний центр по обслуговуванню закладів освіти» - завідувач Вольська Тетяна Володимирівна та методист, який опікується дошкільною освітою в районі, – Городнича Лариса Олександрівна;

- директор Князегригорівської ЗОШ І – ІІІ ступенів – Мітяєва Наталя Іванівна;

- директор Князегригорівського будинку культури - Кацика Людмила Богданівна;

- завідувачі дошкільних навчальних закладів району,

- завідувачі, вихователі та працівники садочка минулих років;

- вихованці минулих років та батьки теперішніх вихованців.

Свято вдалося на славу – цікаве, колоритне, насичене різними привітаннями, побажаннями, цікавими подарунками та довершене концертом маленьких талантів.

Присутні отримали масу позитиву. Діти майстерно виконували пісні, декламували вірші, танцювали. А працівники минулих років, ветерани дошкілля, подарували веселу щиру пісню та подякували завідувачу дитячого садка за запрошенння та організацію цього свята.

Керівник вищезазначеного закладу «Барвінок» - Оксана Миколаївна Полякова, висловила щиру подяку місцевій та районній владі за всебічне сприяння розвитку малечі та матеріально-технічну підтримку дошкільного закладу.

Свято завершилось під спалахи фотокамер: спільним флеш-мобом та смачним ювілейним тортом.