Лекторій для жінок на тему «Насилля в сім’ї. Чи варто мовчати?»

Проблема насильства в сім'ї, є досить актуальною для сучасного суспільства.
З метою профілактики вчинення насильства в сім’ї та жорстокого поводження з дітьми, 03 травня 2017 року провідним фахівцем із соціальної роботи Великолепетиського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді для жінок, які перебувають на обліку Великолепетиського районного центру зайнятості, проведено лекторій на тему «Насилля в сім’ї. Чи варто мовчати?».
Учасників заходу було ознайомлено з видами, формами, проявами насилля та з різними аспектами захисту. Особлива увага була зосереджена на обговоренні причин насильства в сім’ях, юридичних складових вирішення таких складних проблем.
Під час зустрічі жінки мали змогу висловити своє бачення подолання або мінімізації даних проблем.

По закінченню лекції було розповсюджено інформаційно-просвітницькі матеріали  з вищезазначеної тематики: буклети та листівки.

Таксон: