Літні канікули в дитячій бібліотеці!

Літні канікули – не привід не ходити в бібліотеку! З початком літа бібліотека зазвичай приймає естафету в школи, бо де ще можна так цікаво та корисно провести час!
Тож, саме 8 червня 2017 року в комунальному закладі «Великолепетиська районна дитяча бібліотека» відкрито літні читання! А відкривали  їх бібліотекарі акцією "Книжкове ворожіння на повітряній кульці" та книжкову виставку «Грайлики - читайлики».
Головним атрибутом акції були повітряні кульки та книги. В кожну повітряну кульку розмістили напис назви книги та її автора, а також ілюстрацію, яка означала тему книги (наприклад, добро, дружба, радість). Користувач, виконавши цікаве завдання від бібліотекара, вибирав собі кульку, в якій визначено  книгу, яку він отримував. Акція пройшла жваво та дуже цікаво!

Відвідини  бібліотеки  увінчалися не лише вибраною книгою для читання, але й  надзвичайно потрібним  аксесуаром до неї, зробленим власноруч. Майстер-клас  по виготовленню закладки для книги сприйнятий дітьми з цікавістю та захопленням. Працювали натхненно,  проявляючи свою власну фантазію.
І, за традицією, найкращих та найактивніших читачів чекали особливі подарунки – сувеніри, виготовлені вихованцями гуртків декоративно-прикладного мистецтва, який діє в дитячій бібліотеці.