Любі друзі! Ласкаво просимо цими зимовими днями завітати до бібліотеки та познайомитися с новими цікавими книжками

Наближаються новорічні канікули. Дитяча бібліотека запрошує читачів завітати до неї та ознайомитися з новими книгами для дітей та юнацтва різноманітної тематики. Серед них: літературно-художні видання, твори херсонських письменників, література історичної тематики, художні романи та література детективно-містичного змісту.
Фонд бібліотек поповнився новими книгами, які можуть стати у нагоді під час канікул. Працівники районної дитячої бібліотеки запрошують усіх бажаючих до книгозбірні для ознайомлення з новими літературними надходженнями, бо саме тут можна і відпочити, і дізнатись багато нового, цікавого та взяти участь у новорічних заходах, що будуть проходити протягом канікул. На вас чекають ігри, розваги, веселощі!