На черговій апаратній нараді

Про важливі питання життєдіяльності району йшлося 15 січня 2018 року під час щотижневої апаратної наради при першому заступнику голови районної державної адміністрації Олександру Трохименку за участю голови районної ради Тетяни Верховської, заступника голови районної державної адміністрації Ігоря Бойка з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації, установ та організацій району.
Під час апаратної наради керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, районних служб та установ доповідали про основні напрямки своєї роботи протягом поточного тижня, зазначивши проблемні питання по відповідних сферах, та пріоритети у роботі протягом наступного робочого тижня.
Особливий акцент у ході наради був зосереджений на питаннях, що стосувалися фінансової та соціальної сфери, культури, освіти, агропромислового комплексу району.
Підводячи підсумки апаратної наради, перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Трохименко надав ряд рекомендацій присутнім керівникам та вкотре наголосив на персональній відповідальності за виконання покладених на них завдань.
За підсумками проведеної наради дано відповідні доручення.