На черговій апаратній нараді про найголовніше

06 листопада 2017 року першим заступником голови районної державної адміністрації Олександром Трохименком за участю голови районної ради Тетяни Верховської, заступника голови районної державної адміністрації Ігоря Бойка, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів міністерств, відомств, установ, організацій району проведено чергову апаратну нараду, на якій розглядалися питання життєдіяльності району.
На початку зібрання перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Трохименко зазначив, що 08 листопада в обласній державній адміністрації відбудеться презентація програми економічного, соціального та культурного розвитку Великолепетиського району на 2018 рік. З метою презентації її на належному рівні перед керівництвом обласної державної адміністрації перший заступник голови райдержадміністрації наголосив на необхідності проведення наради щодо стану підготовки презентації даної програми.

Про виконання місцевих бюджетів, фінансування захищених статей видатків місцевих бюджетів, забезпечення своєчасної сплати податків, внесення інших обов’язкових платежів до бюджету та ефективне використання коштів поінформували заступник начальника фінансового управління райдержадміністрації Ірина Мамаєва, заступник начальника, начальник Великолепетиського відділення Новокаховської ОДПІ ГУ ДФС у Херсонській області Світлана Маленда, начальник управління Державної казначейської служби у Великолепетиському районі Тетяна Вергун.
Про завершення осінніх канікул для учнів загальноосвітніх навчальних закладів району, стан дотримання температурного режиму у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах району, затримку з постачанням твердого палива в навчальні заклади району доповів начальник відділу освіти районної державної адміністрації Андрій Періг.
Начальник відділу агропромислового розвитку районної державної адміністрації Валентина Місєвич поінформувала присутніх про завершення сільгосппідприємствами району різних форм власності комплексу осінньо-польових робіт в поточному році та повідомила про те, що у зв’язку з теплою погодою виникла загроза переростання озимого ріпаку і тому сільгосппідприємствами району проводиться його обробка щодо пригнічення росту. Також проводяться крайові обробітки посівів озимої пшениці проти жужелиці. За словами Валентини Місєвич стан посіву озимих культур загалом задовільний.
Під час наради обговорювалися питання про проведену роботу щодо початку ремонтних робіт покрівлі районного Будинку культури та фасаду будівлі ДЮСШ.
За підсумками проведеної наради дано відповідні доручення.