На Великолепетищині відзначили День Соборності України

22 січня 2018 року у малому залі районного Будинку культури відбувся тематичний захід з нагоди Дня Соборності України, у якому взяли участь перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Трохименко, заступник голови районної державної адміністрації Ігор Бойко, селищний голова Микола Сінькевич, представники структурних підрозділів райдержадміністрації, районної ради, районної організації ветеранів та воїнів АТО, Великолепетиського об'єднаного районного військового комісаріату, трудових колективів підприємств, організацій району та учнівська молодь.
Звертаючись з вітальним словом до учасників заходу перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Трохименко акцентував увагу на тому, що відзначення Дня Соборності, вшанування національно-визвольної боротьби Українського народу у XX столітті, боротьби за відстоювання конституційних засад демократії, за захист державного суверенітету і територіальної цілісності України нині – це не тільки суспільна потреба, а й моральний обов’язок берегти світлу пам’ять незліченних жертв, принесених українським народом на вівтар незалежності, соборності, державності.

Микола Марченко, директор Великолепетиського районного народного краєзнавчого музею ім. О. І. Ціпко, провів для присутніх короткий екскурс в історичне минуле Української держави, пригадавши шлях українського народу до незалежної соборної держави.
В урочистій обстановці перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Трохименко, військовий комісар Великолепетиського об’єднаного районного військового комісаріату підполковник Ігор Велікорецький, селищний голова Микола Сінькевич, який є одним із лідерів волонтерського руху Великолепетиського району, вручили учасникам антитерористичної операції на сході країни відзнаки Президента України «За участь в антитерористичній операції» та подарункові набори, спонсорами яких був депутат районної ради, лідер волонтерського руху району Павло Кононенко.
Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять усіх, хто поліг за незалежність і територіальну цілісність держави.
Під час заходу святковий настрій присутнім дарували працівники районного та селищного будинків культури.
Завершився захід колективним виконанням Державного Гімну України.