На засіданні колегії Регіонального відділення ФДМ в Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі підведені підсумки роботи за 2015 рік

29 грудня 2015 року відбулось засідання колегії Регіонального відділення ФДМ в Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі, на якому підведені підсумки роботи Регіонального відділення за 2015 рік та прийняті рішення стосовно перспектив діяльності Регіонального відділення на 2016 рік.
На засіданні колегії розглянуто актуальне питання щодо виконання плану-графіку виставлення об’єктів групи В, Г на продаж в 2015 році, зокрема, про реалізацію у листопаді 2015 року пакету акцій ПАТ «Будівельно-монтажне управління 20» на суму 84 тис. гривень. Завдяки налагодженій системі приватизаційних процесів грошові кошти за вказаний пакет акцій надійшли на рахунок Фонду державного майна України в повному обсязі у належний термін.
В роботі колегії прийняли участь представники Херсонської обласної державної адміністрації, Херсонської міської ради.

Таксон: