Навчання роти та загону територіальної оборони району

07 червня 2017 року відбулася нарада голови районної державної адміністрації Кумановської С. С. за участю заступника голови районної державної адміністрації Бойка І. Г., керівників Великолепетиського об’єднаного районного військового комісаріату Великорецького І. В., РВ УДС НС України в Херсонській області Суржика М. В., Великолепетиського відділення поліції Каховського відділу поліції ГУНП в Херсонській області Хисного П. В., 3-ї зрошувальної дільниці Горностаївського міжрайонного управління водного господарства Губи М. І., ФОП «Маслаган С. А.» Маслагана С. А., спеціалістів Великолепетиської селищної ради Кислого О. В., відділу юридичної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами апарату районної державної адміністрації  Зінченка О. М. з питання проведення у червні поточного року зборової підготовки з військовозобов’язаними підрозділів територіальної оборони району.
З військовозобов’язаними приписаних до підрозділів роти охорони та загону оборони району заплановано провести збір для виконання практичних вправ з вогневої та медико-санітарної підготовки.

У ході наради голова районної державної адміністрації Світлана Кумановська зазначила –  „Зараз як ніколи необхідно проводити такі заходи, спрямовані на патріотичне виховання нашого населення. Бо нема сьогодні важливішої проблеми, ніж збереження миру і спокою в державі. Такі заняття, з одного боку підвищують рівень загонів територіальної оборони, а з іншого, об’єднують та згуртовують громади нашого району. Адже ми робимо спільну роботу – забезпечуємо обороноздатність нашого району та України вцілому”.