Свято вручення паспортів

У Князегригорівській ЗОШ I-III ступенів 8 грудня 2017 року відбулося урочисте, традиційне для навчального закладу, свято – вручення паспортів «Посвята в громадяни України».
У заході взяли участь: Касатов І. Б. (представник міграційної служби), сільський голова Андрійовська Т.М., батьки та учні нашої школи.
Касатов І. Б. звернувся до старшокласників, наголосивши про важливість цього документа та гідного поводження  з ним. Він вручив нашим одинадцятикласникам основний документ громадянина України – паспорт. Церемонія вручення розпочалася з Гімну України. Перед врученням паспортів учні пройшли перевірку на громадянську зрілість. Для цього був проведений іспит знавців України та державної символіки.
Одинадцятикласників поздоровили молодші школярі.

Черговий День Донора

Нагадуємо Вам, що 13 грудня 2017 року на базі КП «Великолепетиська центральна районна лікарня» з восьмої години ранку відбудеться черговий День Донора. В організації заходу братимуть участь працівники Каховської філії КУ «Херсонський обласний Центр Служби Крові України», КП “Великолепетиська ЦРЛ”, КП «Великолепетиський ЦПМСД» за сприянням органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.
 Служба крові — це важлива ланка системи охорони здоров’я, яка забезпечує її повноцінну роботу у «мирні» будні і в надзвичайних ситуаціях, а отже є стратегічним гарантом безпеки країни. Це розуміють  у всьому світі й дбають про те, щоб вона як найповніше відповідала сучасним реаліям.

На черговій апаратній нараді

11 грудня 2017 року першим заступником голови районної державної адміністрації Олександром Трохименком проведено чергову апаратну нараду за участю голови районної ради Тетяни Верховської, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів міністерств, відомств, установ, організацій району.
У ході наради заслухано звіти керівників структурних підрозділів адміністрації, що стосуються проведеної роботи за минулий тиждень та планів на поточний робочий тиждень.

По всій Херсонщині встановлять контейнери для роздільного збирання відходів

За «круглим столом» сьогодні в ОДА обговорили питання щодо роздільного збирання твердих побутових відходів та відзначили успішний досвід впровадження роздільного збирання у місті Гола Пристань.
«Це питання вкрай важливе і стосується кожного, бо впливає на навколишнє середовище та здоров’я людей. Також у зв’язку з прийняттям Закону України «Про відходи» з 1 січня 2018 року Україна зобов’язалась  сортувати все сміття, вилучаючи з нього корисні компоненти, тому необхідно обговорити шляхи рішення та заходи у кожному населеному пункті», - зазначив на початку засідання заступник голови ОДА Олександр Адамчик.
Керівники районів, міст обласного значення, ОТГ та обласна влада, шукаючи рішення щодо впровадження сортування сміття на місцях, дійшли висновку, що розпочинати потрібно з інформування, роз’яснення серед населення і встановлення контейнерів.

Про роботу установ культури звітували на колегії

08 грудня у приміщенні обласного художнього музею ім.О.Шовкуненка відбулося засіданні колегії управління культури облдержадміністрації, участь у якій взяли керівники структурних підрозділів в галузі культури райдержадміністрацій, міських рад та об’єднаних територіальних громад, директори будинків культури області, директори обласних підвідомчих закладів.

Виконавча влада опікується захистом майнових прав аграріїв на врожай

З метою забезпечити захист аграріїв від спроб рейдерських захоплень сьогодні, 07 грудня, під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Андрія Балоня відбулося чергове засідання обласного оперативного штабу із забезпечення прав і свобод власників земель та збіжжя.

РОЗ’ЯСНЕННЯ ЩОДО ПРИЗНАЧЕННЯ ПЕНСІЇ ЗА ВІКОМ НЕЗАЛЕЖНО ВІД ВІКУ

Я мати п’ятьох дітей, зарахована тимчасово вагарем до СВК «Полісся», зараз перебуваю у відпустці по догляду за дитиною до 3-річного віку. Чи маю я право на пенсію за віком незалежно від віку?
 
Відповідно до пункту 7 частини 2 статті 114 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування», на пільгових умовах пенсія за віком призначається жінкам, які працюють у сільськогосподарському виробництві та виховали п’ятьох і більше дітей, незалежно від віку і трудового стажу в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

РОЗ’ЯСНЕННЯ ЩОДО ПОРЯДКУ ВИПЛАТИ ПЕНСІЇ ВІДПОВІДНО ДО "ВІЙСЬКОВОГО" ЗАКОНУ

Я – колишній військовослужбовець. У грудні цього року буду виходити на пенсію за вислугою років. Але я зараз працюю охоронцем і не хочу звільнятись. Чи вплине при призначенні пенсії факт моєї роботи і чи потрібно мені звільнитись?
 
Ні, факт роботи не виплине на розмір Вашої пенсії.
Відповідно до статті 54 Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" (у редакції Закону України № 2148-VIII від 03.10.2017), з 1 жовтня 2017 року пенсії виплачуються без урахування одержуваної заробітної плати (доходу).

Військова служба-поклик долі

День Збройних Сил України встановлено постановою Верховної Ради України в 1993 році. Це свято відзначається щорічно 6 грудня – в день ухвалення в 1991 році Закону України «Про Збройні Сили України».
В цей день всі громадяни країни висловлюють свою повагу українським солдатам та офіцерам, які на сході України у важких нелюдських умовах боронять мирне життя українців від сепаратистів. Також згадуються українські воїни-миротворці, які у складі багатьох місій ООН стоять на сторожі миру і порядку в зарубіжних країнах та своєю доблесної службою за кордоном створюють мужній образ українського солдата і сміливо виконують бойові завдання в гарячих точках по всьому світу.

Херсонщина відзначає Міжнародний день волонтера

Волонтери — багатство народів. Волонтерство ґрунтується на добровільності, співчутті, солідарності з потребами та ідеями інших, а також глибокій повазі до всіх людей. Свій вільний час волонтери присвячують вирішенню суспільних справ, беручи участь у всіляких акціях, програмах соціальної взаємодопомоги, культурного просвітництва.
Так, 5 грудня весь світ відзначає Міжнародний день волонтера. Саме з цієї нагоди сьогодні у Кіноконцертній залі «Ювілейний» відбулися святкові урочистості на честь цих милосердних, доброчинних людей – волонтерів Херсонщини.

Сторінки

Підписатися на Великолепетиський район RSS