Великолепетищина відзначила День захисника України

13 жовтня 2017 року на головній площі селища відбувся урочистий мітинг, організований відділом культури, молоді та спорту районної державної адміністрації та Великолепетиською районною громадською організацією ветеранів та воїнів АТО. Великолепетисці зібралися, щоб вшанувати мужніх, безстрашних, відданих країні патріотів і відкрити пам’ятний знак на честь воїнів, що загинули, захищаючи нашу незалежність в зоні проведення АТО. Сам пам`ятний знак встановлено за технічної підтримки приватного підприємця Бугая І. І. та силами учасників АТО.

На черговій апаратній нараді

З метою координаційної роботи структурних підрозділів районної державної адміністрації, територіальних підрозділів міністерств, відомств щодо забезпечення сталої роботи господарського комплексу району 17 жовтня 2017 року першим заступником голови районної державної адміністрації Олександром Трохименком за участю голови районної ради Тетяни Верховської, заступника голови районної державної адміністрації Ігоря Бойка проведено чергову апаратну нараду, на якій заслухано керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації, керівників служб району про роботу установ та зазначили, що заклади працюють у штатному режимі, поточні питання вирішуються оперативно.
Зокрема, начальник відділу культури, молоді та спорту районної державної адміністрації Олена Вітковська поінформувала присутніх про проведені заходи у закладах культури району за минулий тиждень та заплановані заходи на найближчий час. Олена Вітковська повідомила учасникам наради про те, що на території Катеринівської сільської ради планується проведення свята з нагоди Міжнародного дня сільської жінки та відзначення 25-річного ювілею Великолепетиського районного народного краєзнавчого музею ім. О. І. Ціпко.

«Гідність. Воля. Перемога.»

14 жовтня українці відзначають одразу три свята: День захисника України, День українського козацтва та вшановують покровительку всіх захисників та козаків — Святу Богородицю. Традиційно, саме в цей день українці вшановували своїх воїнів-захисників. Це прекрасна нагода зазирнути до сторінок історії та згадати про звитягу предків, висловити вдячність ветеранам війни та героям сьогодення – українським солдатам, які зараз боронять нашу землю.
Здавна українці повинні були відстоювати права на вільне існування, адже на нашу щедру і багату землю частенько зазіхали вороги. Саме козаки захищали кордони нашої держави від нападів турків, татар, ляхів. Сьогодні ми, нащадки славних козаків, розуміємо, який великий внесок вони зробили у розвиток освіти і культури.

Новий сервіс МВС: відтепер Довідку про відсутність судимості можна замовити онлайн

З 1 лютого 2017 року надання довідки про притягнення до кримінальної відповідальності, відсутність (наявність) судимості або обмежень, передбачених кримінальним процесуальним законодавством України (далі — Довідка), здійснюється територіальними сервісними центрами МВС (далі — ТСЦ) та Департаментом інформаційних технологій МВС (далі — ДІТ).
Фізична особа, яка досягла 14-річного віку (далі – Заявник), має право на отримання з персонально-довідкового обліку відомостей про себе.
Довідку про несудимість у сервісних центрах МВС можна замовити у два способи:
-         онлайн на сайті hsc.gov.ua
-         безпосередньо у зручному сервісному центрі МВС.

Пенсіний фонд інформує!

З метою оперативного надання роз’яснень мешканцям області щодо проведених з 1 жовтня перерахунків пенсій відповідно до Закону України від  03.10.2017 № 2148-VІІІ “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій” в головному та підвідомчих управліннях Пенсійного фонду України в області у святковий та вихідний дні 14 жовтня та 16 жовтня 2017 року з 9.00 год. до 17.00 год. будуть працювати телефони “гарячих” ліній:
Головне управління ПФУ в області -  (0552) 35-39-02
Каховське об’єднане управління Фонду - (05536) 2-13-86
Великолепетиський сектор обслуговування громадян - (05543) 2- 32 -61

Вітання з нагоди Дня Захисника України та Дня Українського козацтва!

Шановні земляки, відважні сини українського народу!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня Захисника України та Дня Українського козацтва!

Ці дати відзначаються 14 жовтня, у день величного християнського свята - Покрови Пресвятої Богородиці. Відзначаючи потрійне свято на Великолепетищині,
прийміть найщиріші вітання з нагоди відзначення та вшанування мужності і героїзму захисників незалежності та територіальної цілісності України,
військових традицій і звитяг українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві.

Цей день поєднує справжніх чоловіків – чесних, сильних і мужніх, готових взяти на себе відповідальність не лише за власну родину, але і за свою справу, за свою Батьківщину.

З особливими словам вдячності хочеться згадати захисників України – воїнів АТО, які сьогодні ризикують своїм життям заради цілісності та незалежності України.

Тож щиро зичимо всім нам миру та спокою, міцного здоров’я та щастя, а Вам, дорогі захисники України, подальших успіхів у вдосконаленні бойової майстерності, добра та достатку Вашим оселям.

Нехай Мати Божа захистить Україну та українців, і подарує мир і спокій нашій землі!

Запрошення

Шановні жителі та гості селища!
Запрошуємо Вас на урочистий мітинг, присвячений Дню захисника України та Дню українського козацтва,
який відбудеться 13 жовтня 2017 року о 11.00 на центральній площі селища

Сторінки