Звернення голови районної ради Тетяни Верховської та першого заступника голови райдержадміністрації Олександра Трохименка з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні

Шановні великолепетисці!
Революція гідності – наймасштабніший протест українців за часів сучасної історії. Спротив режиму тривав більше трьох місяців, до нього активно долучилися мільйони людей по всій Україні та тисячі за її межами. Однак жодні протести за часів Незалежності не коштували нації так дорого – повалення режиму у 2014 році забрало життя сотні патріотів, створивши нову трагічну сторінку в нашій історії – Небесна Сотня.
Значення тих подій неможливо переоцінити, адже протягом листопада 2013 – лютого 2014 років відбулося найважливіше для української нації – пробудження свідомості суспільства, а жертовність Небесної Сотні спонукала українців об’єднатися, вона стала прикладом відданості та героїзму для перших захисників українських кордонів від російської агресії.
Указом Президента України Петра Порошенка «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» 20 лютого визнане Днем пам’яті Героїв Небесної Сотні. У цей день ми згадуємо всіх борців за нашу свободу. Сьогодні як ніколи раніше, ми маємо бути об’єднаними навколо спільних цінностей та ідеалів, вірити, що жертви не були марні і берегти пам'ять про тих, хто загинув, виборюючи для нас незалежність.
Слава живим Героям і світла пам'ять тим, хто відійшов у вічність!

Голова районної ради        Т. О. Верховська

Перший заступник голови районної державної адміністрації           О. В. Трохименко

Відбувся районний турнір з баскетболу, присвячений пам’яті воїна-інтернаціоналіста Медведєва О. М.

18 лютого 2018 року на базі районного будинку культури та Великолепетиської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 відбувся районний турнір з баскетболу, присвячений пам’яті воїна-інтернаціоналіста О. М. Медведєва. У ньому взяли участь команди дівчат Великолепетиських ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 та № 2, Рубанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 та шість чоловічих команд: випускників Великолепетиської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 – «Мрія», с. Рубанівка – «Шлях волі», команда ветеранів спорту Великолепетиської селищної ради, команди з м. Нова Каховка «Будівельник» та «Будівельник 2», команда випускників Великолепетиської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 «Грім». 
Зі словами привітання виступили голова Великолепетиської районної організації української спілки ветеранів  Афганістану В. Д. Вдовиченко та воїн - інтернаціоналіст     М. І. Процик.

МАСЛЯНА ІДЕ – ВЕСНУ ВЕДЕ

Традиційно, вже восьмий рік поспіль, на території Малолепетиської сільської ради відбувається свято за народними традиціями «Масляна іде – весну веде!». Не став винятком  і цей рік.  
У п’ятницю, 16 лютого, знову зібралися жителі та гості зі всього Великолепетиського району на святково прикрашеній площі села, де гучно лунала музика, повітря було наповнене святковим настроєм та смачними ароматами, які розносилися зі «святкових» будиночків, в яких чудові господині Малої Лепетихи готували та частували усіх бажаючих млинцями, пиріжками, варениками, оладками та гарячим глінтвейном.
І ось оголошено про початок святкової програми. Ведучі заходу, дві колоритні кумасі вітають всіх зі святом, а вокальний ансамбль «Надніпряночка» Малолепетиського СБК (керівник Валентина Маглатюк) своєю піснею закликають на свято Масляної.

Вдосконалено порядок примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів

 

06.02.2018 року набув чинності Закон України № 2234-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів».
Законом внесено зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення, Сімейного кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, законів «Про дорожній рух», «Про порядок виїзду з України і в’їзду в Україну громадян України», «Про Державну прикордонну службу України», «Про судовий збір», «Про Національну поліцію», «Про виконавче провадження» та удосконалено порядок стягнення аліментів.

Перевернуте навчання – освітня технологія сучасності

15 лютого 2018 року районним методичним кабінетом комунальної установи «Великолепетиський районний центр по обслуговуванню закладів освіти» спільно з Малолепетиською ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено семінар – практикум за методом перевернутого навчання з теми: «Інноваційний підхід у викладанні природничих та суспільних дисциплін як соціалізуючий аспект розвитку пізнавальної активності учнів методом перевернутого навчання», у заході взяли участь 16 педагогів району.
Учасники семінару ознайомились із прикладами використання «перевернутих» уроків у шкільній практиці, відвідавши уроки: фізики «Використання унікальних властивостей води», учитель Ілашко В. В., «Колообіг оксисену в природі», учитель Бусленко І. О., «Хрущовська відлига. XX з’їзд КПРС і початок реабілітації», учитель Мороз Л. М. та відзначили високий професійний рівень підготовки вчителів школи до реалізації інновації.

Відбулася зустріч керівництва району з воїнами-інтернаціоналістами

Сьогодні, 15 лютого поточного року, після завершення тематичного заходу з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 29-ї річниці виведення військ з Афганістану у малому залі районного Будинку культури відбулася зустріч представників влади:  першого заступника голови районної державної адміністрації Олександра Трохименка, заступника голови районної державної адміністрації Ігоря Бойка, селищного голови Миколи Сінькевича та представниками профільних управлінь, служб райдержадміністрації з воїнами-інтернаціоналістами.
Під час зустрічі були обговорені нагальні проблеми, які хвилюють воїнів-інтернаціоналістів, а саме: пенсійне забезпечення, виділення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства, забезпечення належного медичного обслуговування та соціальний захист даної категорії осіб.

У Великолепетиському районі пройшли урочисті заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 29-ї річниці виведення військ з Афганістану

Традиційно, 15 лютого 2018 року у смт Велика Лепетиха на центральній площі селища біля пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам зібралися разом ті,  кому у різні роки довелося брати участь у воєнних діях на територіях інших держав. Вшанувати світлу пам'ять воїнів-інтернаціоналістів прийшли керівники району, воїни-інтернаціоналісти, представники районної організації ветеранів та воїнів АТО, Великолепетиського об'єднаного районного військового комісаріату, структурних підрозділів райдержадміністрації, районної та селищної ради, трудових колективів підприємств, організацій району, учнівська молодь.
Учасники заходу вшанували пам’ять полеглих земляків, які виконували свій інтернаціональний обов’язок, покладанням вінків до пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам.

Профілактичний рейд

На виконання районної програми з реалізації в районі Конвенції ООН про права дитини на період до 2021 року, з метою виявлення сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах; запобігання безоглядності і безпритульності, правопорушення серед дітей 12 лютого 2018 року службою у справах дітей районної державної адміністрації спільно з районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, інспектором ювенальної превенції Великолепетиського відділення поліції Каховського відділу поліції ГУНП в Херсонській області, представником Рубанівської сільської ради проведено профілактичний рейд «Сім’я», «Діти вулиці», «Підліток» на території с. Рубанівка.

До уваги отримувачів усіх видів соціальних допомог та субсидій

З метою визначення доходів громадян від земельних ділянок особистого селянського господарства, городництва (садівництва), сінокосіння, випасання худоби, земельної частки (паю), виділеної внаслідок розпаювання землі, яка перебуває в користуванні сільськогосподарських підприємств без оформлення договору оренди, що застосовуються при визначенні сукупного доходу сімей під час призначення всіх видів соціальної допомоги (у тому числі житлової субсидії) за 2017 рік, відповідно до Методики обчислення сукупного доходу сім'ї для всіх видів соціальної допомоги, затвердженої спільним наказом Міністерства праці та соціальної політики України, Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України, Міністерства фінансів України, Державного комітету статистики України, Державного комітету молодіжної політики, спорту і туризму України від 15 листопада 2001 року № 486/202/5

День донора

28 лютого 2018 року на базі КП «Великолепетиська центральна районна лікарня» з восьмої години ранку відбудеться черговий День донора. В організації заходу братимуть участь працівники Каховської філії КУ «Херсонський обласний Центр Служби Крові України», КП “Великолепетиська ЦРЛ”, КП «Великолепетиський ЦПМСД» за сприянням органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.
Служба крові — це важлива ланка системи охорони здоров’я,  яка забезпечує її повноцінну роботу у «мирні» будні і в надзвичайних ситуаціях, а отже є стратегічним гарантом безпеки країни. Це розуміють у всьому світі й дбають про те, щоб вона як найповніше відповідала сучасним реаліям.

Сторінки

Підписатися на Великолепетиський район RSS