Звіт про звернення

які надійшли до районної ради за 2013 рік
У 2013 році до Великолепетиської районної ради надійшло 86 звернень з яких 3 надійшло поштою та 83 звернення надійшло під час проведення особистого прийому громадян головою районної ради. Такі звернення надходять від пенсіонерів, інвалідів, ветеранів праці, «дітей війни», безробітніх осіб, керівників служб та управлінь району.
         Найбільше заявників хвилюють питання аграрної політики і земельних відносин (10 питань), праці і заробітної плати (11), зокрема питання стосуються працевлаштування громадян, охорони здоров’я (3), комунального господарства (8), а саме питання відсутності належного водопостачання у селищі, забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку (4), діяльності органів місцевого самоврядування (3), соціального захисту (3) та ряд інших важливих питань.
         Всі звернення розглянуто у встановлені законодавством строки та повідомлено заявників про результати їх розгляду.

які надійшли до районної ради за І квартал 2013 року

За звітний період до районної ради надійшло  28 звернень. На особистому прийомі розглянуто - 28 , із них - 2 колективних звернення.
Найбільше турбують громадян питання: праці і заробітної плати - 8, аграрної політики – 3, комунального господарства, транспорту та зв’язку – 3, забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку – 2, та інші - 11. Від інвалідів, ветеранів праці, інших пенсіонерів надійшло 7 звернень.
Протягом вказаного періоду розглянуто всі звернення від громадян, заявникам своєчасно надано роз’яснення.

які надійшли до Великолепетиської

районної ради в 2012 році

За звітний період до районної ради надійшло 57 звернень, з них  поштою – 5. На особистому прийомі розглянуто 52 звернення, із них  - 5 колективних.

Найбільше турбують громадян питання: аграрної політики – 5, соціального захисту – 4, праці і заробітної плати – 9, охорони здоров'я – 4, комунального господарства – 9, житлової політики – 2, забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку – 5, інші – 20.

Від інвалідів, ветеранів праці надійшло 4 звернення, від пенсіонерів – 12.

Протягом вказаного періоду розглянуто  всі звернення, заявникам своєчасно надано роз'яснення.

які надійшли до районної ради за І квартал 2012 року

За звітний період до районної ради надійшло  13 звернень, з них надійшло поштою – 1. На особистому прийомі розглянуто - 12, із них - 2 колективних звернення.
Найбільше турбують громадян питання: праці і заробітної плати - 5, аграрної політики – 2, соціального захисту – 1 та інші - 5.
Від інвалідів, ветеранів праці, інших пенсіонерів надійшло 5 звернень.

які надійшли до районної ради за ІІ квартал 2012 року

За звітний період до районної ради надійшло  17 звернень, з них надійшло поштою – 3. На особистому прийомі розглянуто – 14, із них 2 колективних звернення.
Найбільше турбують громадян питання: комунального господарства, транспорту та зв’язку – 5, праці і заробітної плати - 5, охорони здоров’я – 2,  забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку – 2,   соціального захисту – 1, житлової політики - 1 та інші - 3.
Від інвалідів, ветеранів праці, інших пенсіонерів надійшло 6 звернень.