Інформація про формування Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації» у 2012 році

Відповідно до Указу Президента України від 5 квітня 2012 року № 246/20123 «Про Президентський кадровий резерв «Нова еліта нації» Національним агентством України з питань державної служби та її територіальними органами (зокрема Управлінням державної служби Головдержслужби України в Херсонській області) до 25 червня поточного року здійснюється прийом документів від осіб, які бажають взяти участь у конкурсі по добору кандидатів до Президентського кадрового резерву.
 Добір кандидатів здійснюється на конкурсній основі за наступними пріоритетними сферами державного управління (з урахуванням квот):
  • фінансово-економічна сфера;
  • соціально-гуманітарна сфера;
  • сфера інвестицій та інновацій ;
  • сфера паливно-енергетичного комплексу;
  • сфера сільського господарства;
  • сфера житлово-комунального господарства.
До участі у конкурсі допускаються громадяни України, які на день подання документів не досягли 40 років, відповідають установленим законом вимогам для вступу на державну службу, а також:
  • вільно володіють державною мовою та однією з мов

Європейського Союзу;

мають:
  • повну вищу освіту;
  • стаж роботи не менше 10 років (у тому числі не менше 5 років стажу державної служби та/або служби в органах місцевого самоврядування, із них не менш як 3 роки на керівних посадах, чи не менше 5 років стажу на керівних посадах у відповідних сферах соціально-економічного розвитку);
  • бездоганні етичні стандарти;
  • лідерські якості й ініціативність;
  • високі комунікаційні навички;
  • досвід командної роботи;
  • сумісність з культурою програми;
  • чітке розуміння мети участі у програмі Президентського кадрового резерву;
  • бажання працювати у проектах Державного сектору України;
  • високі аналітичні здібності.

В Херсонській області для участі у конкурсі особа, яка відповідає вимогам, особисто подає в друкованому вигляді до Управління державної служби Головдержслужби України в Херсонській області (73000, м. Херсон, площа Свободи, 1) такі документи:
  1. заяви про:
  • участь у конкурсі із зазначенням пріоритетної сфери державного управління;
  • згоду на проведення перевірки поданих нею відомостей;
  • згоду на зберігання, використання та оприлюднення персональної інформації, яка у разі зарахування особи до Президентського кадрового резерву буде внесено до відповідної бази даних;
  1. копії першої та другої сторінок паспорта громадянина України, засвідчені в установленому порядку;
  2. дві фотокартки розміром 4×6 см;
  3. копії документів про повну вищу освіту, засвідчені в установленому порядку;
  4. копію трудової книжки, засвідчені в установленому порядку;
  5. медичну довідку про стан здоров'я за формою, затвердженою Міністерством охорони здоров'я України;
  6. заповнену анкету за встановленою формою;
  7. повідомлення про відсутність обставин, що унеможливлюють її зарахування до Президентського кадрового резерву і перебування в ньому за встановленою формою;
  8. тези публічного виступу з презентації власного досвіду реалізації проекту чи ідеї проекту у відповідній пріоритетній сфері державного управління, викладені державною мовою та однією з мов Європейського Союзу;
  9. рекомендаційні листи фахівців у відповідних сферах державного управління ( за наявності);
  10. копію першої сторінки закордонного паспорта ( за наявності).

Прийом документів здійснюється  до 25 червня у робочі дні: з 9 до 18 години.
Контактна особа: Борисевич Ірина Олександрівна, головний спеціаліст сектору реалізації державної політики в сфері державної служби та місцевого самоврядування Управління державної служби Головдержслужби України в Херсонській області.
Контактні телефони: 0552-45-48-49, 099-3834341.
Для прискорення обробки інформації прохання надсилати електронні версії документів на адресу: pr@nads.gov.ua.
Для отримання додаткової інформації можна звернутись до Нацдержслужби України за телефоном: (044) 256-00-27, електронна адреса: admin _pr@nads.gov.ua.

Таксон: