Нагородження

про Почесну грамоту районної ради

(затверджено рішенням VІ сесії районної ради
п’ятого скликання від 14.12 2006 №64)

1. Почесна грамота районної ради — вид нагороди, заохочення окремих громадян і колективів за досягнення у виробничій, науковій, державній, правоохоронній, військовій, творчій, громадській та інших сферах діяльності, за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у створення матеріальних і духовних цінностей або інших заслуг перед районом.
2. Почесною грамотою районної ради (далі — Почесна грамота) нагороджуються колективи, окремі громадяни та працівники підприємств, установ, організацій усіх форм власності, органів місцевого самоврядування, місцевих органів виконавчої влади та інші.
 3. Почесною грамотою  відзначаються особи, які працюють або проживають у Великолепетиському районі.
4. Висунення кандидатур для відзначення Почесною грамотою здійснюється відкрито, з обговоренням у колективах або громадських організаціях.
5. Подання від установ, колективів щодо відзначення Почесною грамотою вноситься не пізніше ніж за місяць до дня нагородження органами місцевого самоврядування, місцевими органами виконавчої влади, підприємствами, установами, організаціями всіх форм власності та іншими.
6. У поданні про відзначення Почесною грамотою зазначаються конкретні успіхи у сфері виробництва,  освіти, охорони здоров’я, культури, інших сферах діяльності.
Вважаються не обґрунтованими пропозиції про відзначення осіб, колективів та інших, які не мають конкретних і вагомих заслуг.
7. До подання додаються такі документи: копії паспорта та ідентифікаційного коду.
8. Комісія з питань нагородження Почесною грамотою районної ради, яка діє на підставі Положення про неї, розглядає питання про нагородження Почесною грамотою та вносить пропозиції щодо нагородження голові районної ради.
9. Про нагородження Почесною грамотою видається розпорядження голови районної ради.
10. Нагородженим колективам, окремим громадянам вручається Почесна грамота за підписом голови районної ради, завірена гербовою печаткою, разом з матеріальним заохоченням у такому розмірі: колективам — 100 грн., окремим громадянам — 58,82 грн.
11. Повторне нагородження Почесною грамотою може бути здійснене не раніше ніж через три роки після попереднього нагородження.
12. Пам’ятні дати історичних подій, ювілеї підприємств, установ і організацій вперше відзначаються у 50-ту річницю, ювілеї та вшанування   громадян — у день 50-ти річчя з дня народження.
Наступні відзначення для підприємств, установ, організацій, громадян — не раніше як через 10 років, а для громадян — 5 років.
13. Відомості про нагородження Почесною грамотою публікуються у засобах масової інформації.
14. Виконавчий апарат районної ради здійснює підготовку проекту розпорядження щодо нагородження, виготовлення Почесних грамот, облік та реєстрацію нагороджень.
15. Вручення Почесної грамоти з матеріальним заохоченням здійснюється головою районної ради або за його дорученням заступником голови районної ради, депутатом районної ради.
16. Кількість осіб та трудових колективів підприємств, установ та організацій, які можуть бути нагородженні Почесною грамотою, визначається комісією з питань нагородження Почесною грамотою районної ради залежно від коштів, передбачених кошторисом видатків на нагородження.