НОРМИ НА ТВЕРДЕ ПАЛИВО ТА СКРАПЛЕНИЙ ГАЗ ДЛЯ НАДАННЯ ПІЛЬГ ТА СУБСИДІЙ У 2018 РОЦІ

Відповідно до чинного законодавства у 2018 році для надання пільг і житлових субсидій жителям району на придбання твердого палива і скрапленого газу за рахунок субвенції з державного бюджету застосовуються граничні показники вартості твердого палива та скрапленого газу, які затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 08.08.2016 р. №540 «Деякі питання надання пільг і житлових субсидій населенню на придбання твердого палива і скрапленого газу», проіндексовані на індекс споживчих цін на рівні 109.
Граничні показники вартості твердого палива і скрапленого газу для надання у 2018 році пільг і житлових субсидій готівкою:
-         2424,16 грн за 1 тонну твердого палива;
-          242,42 грн за 1 балон скрапленого газу.

Жителі району мають право на надання їм житлових субсидій на придбання твердого палива та скрапленого газу готівкою за наявності різниці між розміром плати за тверде паливо та скраплений газ у межах соціальних норм з урахуванням пільг і розміром обов¢язкового відсотка платежу та за умови ненадання пільг.
Субсидія для відшкодування витрат для придбання твердого палива та скрапленого газу готівкою призначається за особистим зверненням громадян один раз в рік. При цьому субсидія на оплату житлово-комунальних послуг (електропостачання, постачання холодної води, водовідведення) розраховується з місяця звернення.
Особам, які мають право на пільги на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу, у разі призначення житлової субсидії, відповідні пільги не нараховуються.