«Новий рік крокує планетою»

Новий рік – одне з найдавніших і найпопулярніших календарних свят,   пора очікування веселощів і дива. Це, мабуть, єдина подія, яку протягом століть  щорічно відзначають у всіх країнах і на всіх континентах, яку знають, люблять і чекають як дорослі, так і малі. І скільки б не було в нашому календарі урочистих і радісних свят, новорічні та Різдвяні завжди залишаються найулюбленішими.
Дуже багато добра і душевного тепла передали наші ветерани та волонтери, адже цілий рік вони старанно працювали. Тому 27 грудня 2017 року бібліотекарі комунального закладу «Великолепетиська центральна районна бібліотека ім. О.М. Семашка» приєдналися до святкового новорічного заходу волонтерсько-ветеранського клубу „Життєлюб” та привітали всіх присутніх гостей з прийдешніми новорічними святами.

Снігуронька (О. Бровченко) та Ялиночка (І. Вертегел) розіграли новорічну виставу та у жартівливій формі розповіли про особливості святкування Нового року в різних країнах. Присутні взяли активну участь у цікавих конкурсах, відповідали на питання новорічної вікторини. До святкових привітань приєдналися працівники комунального закладу «Великолепетиський районний Будинок культури»: Світлана Кокляр, Олена Денисенко, Олена Токар, директор районного Будинку культури Руслан Атаєв, гумористичний дует у складі Наталії Дмитренко і Олени Шеховцової. Також свої привітання подарувала директор центральної районної бібліотеки Юлія Слабко та бібліотекар читального залу Ірина Вертегел.