Новий сервіс – «Електронна черга реєстрації безробітних»

У 2017 році на сайті Державної служби зайнятості (www.dcz.gov.ua) почав діяти новий сервіс – «Електронна черга реєстрації безробітних».  Користувачі сайту можуть дистанційно – через рубрику «Електронні послуги» – записатися на прийом до спеціаліста будь-якого центру зайнятості, обравши мету, дату та годину візиту. Таким чином особа може зарезервувати час на прийом до фахівця з метою працевлаштування або отримання консультації з тимчасової зайнятості, вибору фаху, професійного навчання чи за послугами з профорієнтації. Так, у 2017 році до Великолепетиського районного центру занятості звернулося 8 осіб за допомогою «Електронної черги».
Це не єдина послуга  служби зайнятості, що надається в режимі он-лайн. Так, у 2017 році за ініціативою Херсонського обласного центру занятості започатковано та створено банк відео–резюме клієнтів.

Взагалі, відео–резюме – це перше знайомство роботодавця з майбутнім працівником, в якому безробітний інформує про свої вміння, особисті якості, надбаний досвід та інше, і звичайно, набагато зручніше роботодавцю знайомитися з безробітними, що шукають роботу, дивлячись відео–резюме, де особа у відео–ролику розповідає про себе необхідну інформацію для працевлаштування. Тому Служба занятості надає змогу безробітним безкоштовно записати відео – резюме і розмістити його у банку резюме, а за бажанням  у онлайн режимі.

Не менше значення для  задоволення потреби роботодавця у кваліфікованих працівниках та безробітних у підборі робочого місця має рекламування підприємств, які надають вакансії, тобто відео – розповідь про організацію взагалі, про робочі місця, про розвиток соціальної сфери, на підприємстві  інше. Тому служба зайнятості допомагає організаціям створити відео – вакансії і розмістити їх на сайтах для пошуку роботи.
Також  служба занятості пропонує безробітним зареєструватися на сайті «Prometheus» і пройти самостійно онлайн – курси за актуальними темами: «Основи оподаткування», «Юридичні аспекти створення власного бізнесу в Україні», «Підприємництво,  Власна справа в Україні» та після завершення навчання отримати сертифікат, що підтверджує рівень знань.
Якщо у Вас виникли питання то, звертайтеся до фахівців Великолепетиського районного центру занятості, які допоможуть по кожному напрямку роботи.

Категорія ради та інші органи: