Оголошення про намір передати в оренду державне майно

Регіональним відділенням Фонду державного майна в Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі вивчається попит на потенційні об’єкти оренди, а саме:
- нежитлові приміщення їдальні та харчоблоку загальною площею 215,5 кв.м в корпусі № 6 за адресою: м. Херсон, вул. 40 років Жовтня, 4, що перебуває на балансі Херсонського державного університету;
- адмінбудівлю загальною площею 148,8 кв.м, за адресою: Херсонська область, смт Іванівка, вул. Крупської, 7, що перебуває на балансі Державної фінансової інспекції в Херсонській області.
Заяви на оренду приймаються протягом десяти робочих днів після опублікування оголошення в газеті «Відомості приватизації»  за адресою: 73000, м. Херсон, пр-т Ушакова, 47, РВ ФДМ в Херсонській області, АР Крим та  м. Севастополі.
Телефон для довідок: (0552) 26-22-18.

Таксон: