Районні заходи

Районний етап Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти «Земля наш спільний дім»

З метою активізації роботи з учнівською молоддю щодо вирішення екологічних і природоохоронних проблем, залучення її до активної природоохоронної діяльності, формування екологічної свідомості та дбайливого ставлення до природи 14 березня 2018 року районним методичним кабінетом комунального закладу «Великолепетиський районний центр по обслуговуванню закладів освіти» спільно з Великолепетиським центром дитячої та юнацької творчості проведено районний етап Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти «Земля-наш спільний дім», у якому взяли участь 6 команд освітніх закладів району:
- комунального закладу «Великолепетиський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» - «Екодія»;

Від інновації до успіху

13 березня 2018 року на базі Великолепетиського ясла-садка № 1 «Берізка» відбулося два районних заходи – ІІІ - є засідання Школи молодого вихователя та семінар керівників закладів дошкільної освіти на тему: «Управлінська компетентність керівника закладу дошкільної освіти як фактор інноваційного розвитку». За планом семінару кожен учасник отримав Маршрутний лист. Згідно наданої інструкції педагоги підібрали асоціації до слова «інновація», відвідали заняття за методикою Д. Кюізенера, яке провела Сироєжкіна Тамара Семенівна, вихователь вищезазначеного закладу. Після перегляду вихователі та керівники закладів дошкільної освіти за наданою таблицею порівняли традиційне та інноваційне заняття й зробили висновки, що з використанням інноваційних методик та технологій навчання для малят стає більш цікавим та діяльнісним.

Воркшоп учителів фізичних наук

13 березня 2018 року комунальним закладом «Рубанівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» спільно з Зелінка Л. М., методистом районного методичного кабінету «Великолепетиського районного центру по обслуговуванню закладів освіти» проведено воркшоп для вчителів фізики, астрономії, природознавства з теми «Активізація креативного мислення учнів шляхом використання інтерактивних методів навчання», метою якого було поглибити фахові знання з технології інтерактивного навчання та його вплив на розвиток креативного мислення, створити атмосферу співпраці та взаємодії учасників освітнього процесу, розвиток комунікативних якостей і здібностей педагогів в умовах Нової української школи. У заході взяли участь 9 педагогів району.

Створення умов для ефективної навчально-пізнавальної діяльності та успішної соціалізації учнів в умовах впровадження концепції Нової української школи

Саме з такого питання 27 лютого 2018 року на базі Миколаївського освітнього комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» відбувся семінар для керівників освітніх закладів та їх заступників з навчально-виховної роботи. Метою заходу визначено розвиток управлінських компетентностей зі створення інноваційного середовища в навчальному закладі відповідно до Концептуальних засад реформування освіти «Нова українська школа». У роботі семінару взяли участь 24 педагоги.
Упровадження сучасних методик навчання учасники семінару мали можливість спостерігати під час фрагментів уроків:

Вчимося по - новому

Вчимося по - новому
Як відомо з 01 вересня 2018 року всі першокласники прийдуть у Нову українську школу та навчатимуться за новим Державним стандартом початкової освіти. Але ключовими особами реформи є вчителі, які мають реалізувати зміни у власному класі. Тому Міністерство освіти і науки України почало масштабне підвищення кваліфікації вчителів.

Вихователь року – 2018

Вихователь року – 2018
 
З 19 по 22 лютого 2018 року районним методичним кабінетом КУ «Великолепетиський районний центр по обслуговуванню закладів освіти» проведено щорічний районний конкурс «Вихователь року - 2018» у номінації «Досвід року». У конкурсі взяли участь 5 вихователів закладів дошкільної освіти району, з яких 1 вихователь Великолепетиського ясла-садка № 4 «Калинка» (Побийвовк Ольга Іванівна), 1 з Малолепетиського ясла-садка «Барвінок» (Мезєнцева Тетяна Василівна) та 3 – вихователі з Великолепетиського ясла-садка № 1 «Берізка» (Очерідник Лідія Василівна, Земляна Наталя Василівна та Сироєжкіна Тамара Семенівна).

Вітаємо лауреата обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року 2018»

16 лютого у місті Херсоні при комунальному вищому навчальному закладі «Херсонська академія неперервної освіти» завершився обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року-2018».
За підсумками першого етапу в номінації «фізична культура» до подальшої участі в конкурсі було запрошено 5 педагогічних працівників освітніх закладів області, в число яких увійшов Рогачов Юрій Вікторович, учитель фізичної культури Великолепетиської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2. Пройшовши серйозні випробування – проведення показового уроку з фізичної культури, захист освітнього проекту, учитель продемонстрував високий професіоналізм, креативність і наполегливість у боротьбі за перемогу.

Сучасна проектна технологія - особливий компонент сучасної методики навчання

Навчаючи інших, ми навчаємося самі...
Сенека
З метою удосконалення фахової компетентності, розширення знань учителів про ефективні та інноваційні форми, методи та технології навчання 20 лютого 2018 року на базі районного методичного кабінету комунальної установи «Великолепетиський районний центр по обслуговуванню закладів освіти» відбувся коучинг для молодих спеціалістів району «Сучасна проектна технологія - особливий компонент сучасної методики навчання», у якому взяли участь 8 молодих спеціалістів різного фаху освітніх закладів району.

Поетичний камертон Ліни Костенко: патріотичні лейтмотиви

20 лютого 2018 року на базі центру дитячо-юнацької творчості відбувся районний етап щорічного обласного фестивалю виконавської майстерності «Поетичний камертон Ліни Костенко: патріотичні лейтмотиви».
Учні шкіл району взяти участь в цьому конкурсі не лише для того, щоб показати власні знання творчості української письменниці, а й продемонструвати своє ставлення до скарбів української поезії, а ще й з метою познайомитися з іншими шанувальниками її творчості, отримати досвід участі в подібних заходах. Адже в ході конкурсу кожен учасник отримав можливість поборотися за перше місце.

Перевернуте навчання – освітня технологія сучасності

15 лютого 2018 року районним методичним кабінетом комунальної установи «Великолепетиський районний центр по обслуговуванню закладів освіти» спільно з Малолепетиською ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено семінар – практикум за методом перевернутого навчання з теми: «Інноваційний підхід у викладанні природничих та суспільних дисциплін як соціалізуючий аспект розвитку пізнавальної активності учнів методом перевернутого навчання», у заході взяли участь 16 педагогів району.
Учасники семінару ознайомились із прикладами використання «перевернутих» уроків у шкільній практиці, відвідавши уроки: фізики «Використання унікальних властивостей води», учитель Ілашко В. В., «Колообіг оксисену в природі», учитель Бусленко І. О., «Хрущовська відлига. XX з’їзд КПРС і початок реабілітації», учитель Мороз Л. М. та відзначили високий професійний рівень підготовки вчителів школи до реалізації інновації.

Сторінки

Підписатися на RSS - Районні заходи