Районні заходи

Конкурс «Учитель року-2018» у розпалі

З 01 по 22 жовтня 2017 року тривала реєстрація учасників Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018» на платформі Конкурсу (https://aka.ms/teacheroftheyear2018), під час якої учитель мав створити профіль в освітній мережі для вчителів Microsoft (https://education.microsoft.com/), на якому обов’язково розмітити відеорезюме (до 5 хв.) -  міні-розповідь про досвід роботи у школі та унікальні напрацювання. Конкурс має на меті виявити педагогів, готових до реформування освіти. Цьогоріч змагаються педагоги в номінаціях: «Українська мова та література», «Німецька мова», «Фізика», «Фізична культура».

Школа молодого педагога

09 листопада 2017 року на базі Великолепетиського ясла-садка № 1 «Берізка» відбулося І засідання Школи молодого педагога. Участь у заході взяли 11 вихователів закладів дошкільної освіти району.
Першим розглядалося питання щодо впровадження Закону України «Про освіту» та змін, які стосуються дошкільної освіти.
У практичній частині педагоги переглянули інтегровані заняття, які провели вихователі вищезазначеного закладу - Євтушенко А. Ф., вихователь  І молодшої групи, Кущ М. А., вихователь ІІ молодшої групи, та Васюк С. В., вихователь середньої групи.

Управлінський супровід процесів підготовки до ЗНО

09 листопада в День української писемності та мови учнівсько-учительським хором гостинно зустрічала учасників районного семінару для директорів шкіл та заступників з навчально-виховної роботи Рубанівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 (директор Стасенко В. І.). Педагогічний колектив ділився досвідом з питання «Управлінський супровід процесів підготовки до ЗНО. Критерії оцінювання діяльності вчителя». У ході роботи керівники шкіл відвідали фрагменти уроків:
Українська мова, 8 клас «Двоскладне просте речення. Структурні особливості простого речення. Підмет. Способи вираження підмета» (Польська О. А., спеціаліст вищої категорії); біологія, 10 клас «Узагальнення та систематизація знань з теми «Білки та властивості білків у живих системах» (Жиронкіна С. В., спеціаліст І категорії);

Князегригорівському дитячому садку «Барвінок» - 30

03 листопада 2017 року відсвяткував свій 30-річний ювілей Князегригорівський дитячий садок «Барвінок». 
На урочисте святкування ювілею до дитячого садочка завітали поважні гості:
- Князегригорівський сільський голова Андрійовська Тетяна Михайлівна;

- представники районного методичного кабінету КУ «Великолепетський районний центр по обслуговуванню закладів освіти» - завідувач Вольська Тетяна Володимирівна та методист, який опікується дошкільною освітою в районі, – Городнича Лариса Олександрівна;

ІІ засідання районних методичних об'єднань учителів району (фото)

31 жовтня та 02 листопада 2017 року відбулися районні методичні об'єднання учителів:
- вихователів дошкільних закладів;
- початкових класів та вихователів груп продовженого дня;
- географії;
- історії;
- інформатики;
- математики;
- української мови та літератури;
- трудового навчання;
- фізики.
Усього 107 педагогічних працівників взяли участь у цих заходах.

«Сучасні аспекти методичного супроводу атестації педагогічних кадрів»

Під такою назвою 02 листопада 2017 року на базі районного методичного кабінету комунальної установи «Великолепетиський районний центр по обслуговуванню закладів освіти» пройшов районний організаційно-практичний семінар з питань удосконалення системи роботи керівників навчальних закладів з проведення атестації педагогічних кадрів, участь у якому взяли 15 осіб.

І знову про наступність…(фото)

19 жовтня 2017 року на базі Князегригорівської ЗОШ І – ІІІ ступенів та Князегригорівського дитячого садка «Барвінок» відбувся районний семінар - практикум «Інтерактивні технології розвитку мовлення дітей дошкільного віку та учнів початкових класів». У заході взяли участь 28 педагогів району: дошкільних, загальноосвітніх навчальних закладів та навчально-виховних комплексів.

Під час семінару учасники обговорили питання формування фахових компетенцій вихователів та вчителів початкових класів щодо впровадження інтерактивних технологій розвитку мовлення дітей дошкільного віку та учнів початкових класів; забезпечення наступності, взаємодії в педагогічному процесі дошкільного навчального закладу й початкової школи для створення єдиної динамічної та перспективної системи, спрямованої на безкризовий розвиток дітей у новій для них соціальній ситуації – шкільному навчанні. Також учасники семінару опрацювали законодавчі, нормативно-правові акти, концепцію «Нова українська школа», стандарт початкової, дошкільної освіти, оновлену програму «Впевнений старт».

Нові Державні стандарти з фізичної культури – реалії сьогодення

17 жовтня 2017 року педагогічний колектив Малолепетиської ЗОШ І-ІІІ ступенів гостинно зустрічав учителів фізичної культури на семінарі-практикумі з теми: «Навчально-методичні аспекти формування фізичних і морально-вольових якостей учнів на уроках фізичної культури за новим Державним стандартом», у якому взяли участь 10 педагогічних працівників району.
Зі словами вітання до учасників семінару звернулася директор школи Крочак Р. С., яка разом з учнями школи презентувала роботу навчального закладу та наголосила на тому, що зміцнення знань, умінь учнів, збереження їхнього здоров’я не обмежується проведенням конкурсів, виховних годин, а органічно вплітається в щоденну канву звичайного життя школи.

Районний семінар-тренінг для психологічної служби району

Відповідно до плану роботи районного методичного кабінету комунальної установи «Великолепетиський районний центр по обслуговуванню закладів освіти» 12 жовтня 2017 року на базі Великолепетиської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 відбувся районний семінар-тренінг для психологічної служби району на тему «Психічне здоров’я педагога як умова успішної діяльності навчального закладу». Мета семінару — підвищення грамотності педагогів із питань збереження та зміцнення їхнього професійного здоров’я, попередження професійній деформації та синдрому емоційного вигорання, допомога усувати їх, психологічно захищатися від стресу, долати наслідки стресових ситуацій.
У роботі семінару взяли участь завідуючі дитячих садочків, логопеди, шкільні психологи, соціальні педагоги, а також були запрошені: психолог центру зайнятості Галич Світлана Володимирівна та працівники районного Великолепетиського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Робота обласної психолого-медико-педагогічної консультації на базі Великолепетиського району

Відповідно до плану роботи районного методичного кабінету КУ «Великолепетиський районний центр по обслуговуванню закладів освіти»
5 – 6 жовтня 2017 року на базі Великолепетиської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 відбулося щорічне засідання фахівців Херсонської обласної психолого-медико-педагогічної консультації.
Метою діяльності психолого-медико-педагогічної консультації є забезпечення належної організації та проведення консультативно-діагностичної, координаційної, методичної роботи, здійснення психолого-медико-педагогічного вивчення дітей для виявлення особливостей їх розвитку та визначення адекватних умов навчання і виховання.
Робота ПМПК направлена на виявлення та вивчення дітей, які не засвоюють навчальну програму загальноосвітніх шкіл, вияв дітей дошкільного віку, які потребують корекції фізичного та розумового розвитку, визначення умов їх реабілітації та соціальної адаптації.

Сторінки

Підписатися на RSS - Районні заходи