Районні заходи

Січневі методичні зустрічі

04, 09 та 11 січня 2018 року більшість педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти району об’єдналися для участі в роботі 12 професійних методичних осередків – секційних засіданнях завідувачів і вихователів закладів дошкільної освіти, районних методичних об’єднань учителів початкових класів, української мови й літератури, іноземних мов, історії та правознавства, географії та економіки, бібліотекарів, трудового навчання, фізичної культури, зарубіжної літератури, психологічної служби, які відбулися на базі Великолепетиського опорного закладу загальної середньої освіти.
Районний методичний кабінет надав методичну підтримку керівникам РМО в реалізації плану роботи фахових об’єднань, розгляді актуальних проблем методики викладання навчальних предметів. Завідуючий та методисти РМК ознайомили учасників з основними напрямками й завданнями освітнього процесу в ІІ семестрі 2017-2018 навчального року та календарно-тематичним планом методичних заходів, розглянули нові навчальні плани для старшої школи, які будуть упроваджені з 1 вересня 2018 року.

МАН - 2018

Невід’ємною складовою роботи з обдарованою молоддю є пошук та підтримка талановитих дітей. Саме участь у Малій академії наук є тим стартовим майданчиком, який дає школярам перший досвід наукової діяльності, пошуку креативних рішень і презентації власних досягнень.
21 грудня відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у 2017-2018 навчальному році, який проводив районний методичний кабінет комунальної установи «Великолепетиський районний центр по обслуговуванню закладів освіти». Вже вкотре юні науковці захищали свої роботи на базі Великолепетиського опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів (директор Кубатко Т. В.).

Досвід – колегам (семінар з питань інклюзивного навчання для вчителів Великолепетиського та Верхньорогачицького районів)

На базі комунального закладу «Великолепетиський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» 21 грудня 2017 року відбувся семінар-практикум для педагогів Великолепетиського та Верхньорогачицького районів на тему: «Забезпечення інклюзивної моделі освіти як системи освітніх послуг для дітей з особливими освітніми потребами та взаємодії шкільної команди».
Мета заходу – ознайомлення з власним досвідом роботи та сприяння розвитку інклюзивної освіти в закладах районів.

Учень року – 2018

У радісний День святого Миколая в районі відбувся конкурс «Учень року – 2018» (уже другий рік поспіль). Започатковано його з метою стимулювання активної творчої праці учнів у процесі навчання, громадсько-організаційної, культурно-мистецької діяльності, розвитку пізнавальних, творчих, розумових здібностей учнів, утвердження активної життєвої позиції та підвищення престижу навчання серед учнів району. У конкурсі взяли участь учні 9 – х класів комунального закладу «Великолепетиський опорний навчальний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів», Великолепетиської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2, комунального закладу «Рубанівський опорний навчальний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів», Рубанівської філії освітнього закладу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів», Малолепетиської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Т. Шевченка,

Навчання без міркування – марна праця

Ось такими словами Конфуція розпочався районний семінар учителів початкових класів на тему «Методика розвитку критичного мислення учнів початкових класів на уроках основ здоров'я».
Захід відбувся 12 грудня 2017 року на базі КЗ «Великолепетиський опорний заклада загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів», у якому взяли участь 11 педагогів району.
Під час семінару учасники переглянули три різні заходи:
¾ ранкову толоку «Як зберегти здоров'я взимку» в 1 класі (учитель Сушко Вікторія Сергіївна, яка працює за освітнім проектом «На крилах успіху», що реалізується в межах дослідно-експериментальної роботи Всеукраїнського рівня);

Свято вручення паспортів

У Князегригорівській ЗОШ I-III ступенів 8 грудня 2017 року відбулося урочисте, традиційне для навчального закладу, свято – вручення паспортів «Посвята в громадяни України».
У заході взяли участь: Касатов І. Б. (представник міграційної служби), сільський голова Андрійовська Т.М., батьки та учні нашої школи.
Касатов І. Б. звернувся до старшокласників, наголосивши про важливість цього документа та гідного поводження  з ним. Він вручив нашим одинадцятикласникам основний документ громадянина України – паспорт. Церемонія вручення розпочалася з Гімну України. Перед врученням паспортів учні пройшли перевірку на громадянську зрілість. Для цього був проведений іспит знавців України та державної символіки.
Одинадцятикласників поздоровили молодші школярі.

Інтегроване навчання в освітньому процесі

З метою створення умов для безперервного удосконалення фахової майстерності, підвищення рівня інтегральної компетентності вчителів на базі Князегригорівської ЗОШ І-ІІІ ступенів спільно з районним методичним кабінетом комунальної установи «Великолепетиський районний центр по обслуговуванню закладів освіти» відбувся районний освітній триптих на тему: «Використання в педагогічному процесі предметної інтеграції як перспективного напрямку реалізації новітніх технологій». Участь у семінарі взяли 16 вчителів біології, образотворчого мистецтва, трудового навчання освітніх закладів району.

Колегія

30 листопада 2017 року відбулося чергове засідання колегії відділу освіти районної державної адміністрації з порядком денним:
1. Про стан організації виховної роботи в навчальних закладах району відповідно до Концепції національно-патріотичного виховання.
2. Про стан організації харчування у загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах району.
3. Про створення умов та організацію роботи з дітьми з особливими освітніми потребами в навчальних закладах району.

Фінал районного етапу конкурсу «Учитель року – 2018»

28 листопада 2017 року на базі центру дитячої та юнацької творчості відбувся фінал районного етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2018», метою якого було виявлення та підтримка творчої праці педагогів, підвищення їхньої професійної компетентності, популяризація кращих здобутків освітян.
З вітальним словом до конкурсантів звернулись головний спеціаліст відділу освіти районної державної адміністрації, голова районного комітету профспілки працівників освіти і науки Валентина Миколаївна Пуляєва та завідувач районного методичного кабінету КУ «ВРЦОЗО» Вольська Тетяна Володимирівна.

Конкурс «Учитель року-2018» у розпалі

З 01 по 22 жовтня 2017 року тривала реєстрація учасників Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018» на платформі Конкурсу (https://aka.ms/teacheroftheyear2018), під час якої учитель мав створити профіль в освітній мережі для вчителів Microsoft (https://education.microsoft.com/), на якому обов’язково розмітити відеорезюме (до 5 хв.) -  міні-розповідь про досвід роботи у школі та унікальні напрацювання. Конкурс має на меті виявити педагогів, готових до реформування освіти. Цьогоріч змагаються педагоги в номінаціях: «Українська мова та література», «Німецька мова», «Фізика», «Фізична культура».

Сторінки

Підписатися на RSS - Районні заходи