Підсумкова апаратна нарада у територіальному центрі соціального обслуговування

23 грудня 2014 року у територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відбулася підсумкова апаратна нарада за підсумками роботи структурних підрозділів територіального центру, завідувачів, соціальних працівників та соціальних робітників відділень. У ході наради заступник начальника з пенсійного забезпечення управління Пенсійного фонду України у Великолепетиському районі Раїса Голов розповіла про перспективи виплат пенсій у 2015 році. Директор територіального центру Галина Зінченко доповіла про хід виконання наказу Департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації щодо створення при територіальному центрі оперативного штабу та його роботу протягом осінньо-зимового періоду 2014-2015 років.
На апаратній нараді розглядались питання виробничого характеру щодо впровадження державного стандарту догляду вдома, проведення диференційованого обрахунку платних соціальних послуг на 2015 рік. Наприкінці наради адміністрація та профком привітали працівників з наступаючим Новим роком.