"Підвищення соціальних виплат з 1 грудня 2017 року

1 грудня 2017 року підвищується прожитковий мінімум до 1700 грн на одну особу на місяць, тож відповідно зростуть і розміри всіх соціальних допомог, які до нього прив’язані.
Для основних соціальних і демографічних груп населення з 1 грудня 2017 року прожитковий мінімум буде таким:
- для дітей віком до 6 років – 1492 грн,
- дітей віком від 6 до 18 років – 1860 грн,
- працездатних осіб – 1762 грн,
- осіб, які втратили працездатність – 1373 грн.

Відповідно до нових розмірів прожиткового мінімуму нараховуватимуть і нові суми соціальних допомог, а саме допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами, допомоги одиноким матерям, допомоги на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування, допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, допомоги малозабезпеченим сім’ям, допомоги малозабезпеченій особі, яка доглядає інваліда І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу, державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію (бракує стажу), допомоги за померлого годувальника.
Підвищення розмірів соціальних допомог буде здійснено автоматично, без особистого звернення громадян до управління праці та соціального захисту населення.
Управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації"