Поки юності вогник у серці не згас

Університет третього віку – це проект підтримки і турботи, який дозволяє літнім людям знову відчути себе потрібними. Саме з цією метою чотири роки тому при відділенні соціально-побутової адаптації територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) було відкрито Університет третього віку. За цей час слухачі Університету стали однією дружньою сім׳єю. Навчальний рік проминув як одна мить, настав особливий день – випускний, і слухачі та організатори прийняли рішення святкувати, як годиться справжнім студентам. З особливим хвилюванням та піднесенням, святково одягненні випускники 15 травня 2015 року прийшли на урочистості ще до початку свята. Випускний бал розпочався піснею «Літа минають». З привітальним словом до присутніх звернулася директор територіального центру Г. П. Зінченко і вручила слухачам Сертифікати про закінчення ІV курсу Університету. Начальник управління праці та соціального захисту населення О. В. Коновалов у своєму виступі висловив захоплення досягненнями слухачів усіх трьох факультетів та побажав їм здоров’я та нових успіхів та досягнень.
На свято слухачів Університету третього віку завітали учні Великолепетиської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1. Музичні вітання для поважних випускників прозвучали у виконанні волонтерського загону 5-В класу (класний керівник Шинкарецька О. І., музичний керівник Кострова С. В.), вихованки дитячої школи мистецтв, учениці 7-А класу Дарини Гаврилюк (класний керівник Бестюк І.І.). Майстер художнього читання, учень 8-А класу Єременко Іван (класний керівник (Німченко І. В.) розважив присутніх веселою гуморескою. Слухачі були щиро зворушенні піснею у виконанні Світлани Кострової.
Забута мелодія юності, вальс «Вечір шкільних друзів» для кожного з присутніх звучав по різному. Для одних весело і безтурботно, для інших – трепетно і ніжно. Тут, у стінах свого улюбленого закладу слухачі дізнавались щось корисне і приємне для себе, насолоджувались спілкуванням. Заняття носили різносторонній характер. Вони були і оздоровчі, і розважальні, розвиваючі і пізнавальні.
Слухачам було приємно ще раз згадати цікаві моменти «студентського життя», слухаючи виступи одногрупників Валентини Швець та Лідії Трофімович.
Ніщо так не об’єднує і не згуртовує людей як разом заспівана пісня. Випускники та гості виконали улюблену пісню, яка стала свого роду гімном Університету «Как здорово что все мы здесь сегодня собрались».
Слухачам було запропоновано конкурс «Чи уважний я слухач?» та пісенну вікторину. На завершення свята директор терцентру Г. П. Зінченко побажала випускникам гарного відпочинку на літніх канікулах, здоров’я, наснаги та запропонувала всім взяти участь у літній період у заходах по організації дозвілля, які будуть проводитись працівниками відділення соціально-побутової адаптації терцентру щоп’ятниці на майданчику відпочинку для пенсіонерів та інвалідів.