Про національну програму правової освіти населення

На виконання Указу Президента України № 992/2001 від 18 лютого 2002року “Про національну програму правової освіти населенняВеликолепетиським районним управлінням юстиції Херсонської області проведено наступні заходи:
- головним спеціалістом Великолепетиського районного управління юстиції Херсонської області (Васильченко Л. В.) 06 листопада 2013 року проведено анкетування серед учнів 10-11 класів Великолепетиської ЗОШ І –ІІІ ступенів № 2 на тему: «Моя відповідальність»;
- начальником Великолепетиського районного управління юстиції Херсонської області (Німченко В. А.) 07 листопада 2013 року прочитано лекцію для учнів 6-11 класів Рубанівської ЗОШ І –ІІІ ступенів № 2 на тему: «Відповідальність неповнолітніх».