Про проведення заходів в управлінні праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації

12 лютого 2015 року головним спеціалістом районного управлінням юстиції Лілією Васильченко для працівників управлінні праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації проведено семінар на тему: «Порядок укладення колективного договору».
У рамках проведення у Херсонській області місячника правових знань начальником районного управління юстиції Юрієм Артеменко для працівників управління прочитано лекцію на тему: «Захист прав пацієнтів та юридична відповідальність медичних працівників за професійні правопорушення».
Після проведеного заходу присутні мали змогу ознайомилися з виставкою періодичних видань Міністерства юстиції України.