ПРО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПЕРЕРАХУВАННЯ АКЦІОНЕРНИМИ ТОВАРИСТВАМИ, УПРАВЛІННЯ КОРПОРАТИВНИМИ ПРАВАМИ ДЕРЖАВИ В СТАТУТНИХ КАПІТАЛАХ ЯКИХ ЗДІЙСНЮЄ РЕГІОНАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ ДИВІДЕНДІВ ДО ДЕРЖАВНОГО БЮДЖЕТУ УКРАЇНИ

За наполегливою ініціативою Регіонального відділення Фонду державного майна в Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі (далі – Регіональне відділення) 29.04.2016 на загальних зборах акціонерів ПАТ «Червоний чабан» акціонерами прийнято рішення про відрахування частки прибутку, що спрямовується на виплату дивідендів за результатами фінансово-господарської діяльності у 2015 році у розмірі 75 %.
Завдяки злагодженій роботі Регіонального відділення, Міністерства економічного розвитку і торгівлі, Управління державної казначейської служби України у Каланчацькому районі Херсонської області та ПАТ «Червоний чабан», дивіденди на державні корпоративні права зазначеного товариства (24,945 % статутного капіталу) перераховано до Державного бюджету України в повному обсязі та в строки, визначені законодавством.

Таксон: