№ 6 від 11 листопада 2016 року
Зареєстровано в Головному територіальному управлінні юстиції у Херсонській області
28 листопада 2016 року за № 43/1613

Про затвердження Інструкції
з підготовки бюджетних запитів
до проекту районного бюджету
Великолепетиського району
Херсонської області
за програмно-цільовим методом
складання та виконання місцевих
бюджетів

Відповідно до частини третьої статті 75 Бюджетного кодексу України, керуючись підпунктом 10 пункту 6, підпунктом 12 пункту 10  Положення про фінансове управління Великолепетиської районної державної адміністрації Херсонської області, затвердженого розпорядженням голови Великолепетиської районної державної адміністрації Херсонської області від  08 вересня 2016 року № 342, з метою удосконалення бюджетного процесу,
НАКАЗУЮ:
1. Затвердити Інструкцію з підготовки бюджетних запитів до проекту районного бюджету Великолепетиського району Херсонської області за програмно-цільовим методом складання та виконання місцевих бюджетів, що додається.
2. Завідуючій сектором фінансово-господарського забезпечення та автоматизованої обробки інформації, головному бухгалтеру фінансового управління Великолепетиської районної державної адміністрації                  Буряк Т.В. забезпечити, в установленому чинним законодавством порядку, подання цього наказу на державну реєстрацію до Головного територіального управління юстиції у Херсонській області.
3. Бюджетному відділу (Сєверова С.Л.), відділу прогнозування доходів, фінансів галузей народного господарства, соціального захисту населення та розрахунків за енергоносії (Карпова Л.В.) фінансового управління  Великолепетиської районної державної адміністрації Херсонської області забезпечити, в установленому порядку доведення цього наказу до відома головних розпорядників коштів Великолепетиського районного бюджету.
4.  Цей наказ набирає чинності через 10 днів з дати його державної реєстрації, але не раніше дня його офіційного опублікування.
5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Заступник начальника, начальник
бюджетного відділу фінансового
управління  Великолепетиської
районної державної адміністрації