Проведення нормативної грошової оцінки земель населених пунктів району

У всіх населених пунктів району проведена нормативна грошова оцінка земель. З 01 січня 2012 року введено в дію оновлену нормативну грошову оцінку земель смт Велика Лепетиха. У 2012 році виготовлена та затверджена рішенням сесії Рубанівської сільської ради оновлена грошова оцінка земель с. Рубанівка. До кінця поточного року планується виконати роботи по оновленню нормативної грошової оцінки земель 11-ти населених пунктів району.
Згідно пункту 271.2 статті 271 Податкового кодексу України, рішення рад щодо нормативної грошової оцінки земельних ділянок офіційно оприлюднюються відповідним органом самоврядування до 15 липня року, що передує бюджетному періоду, в якому планується застосування нормативної грошової оцінки земель або змін (плановий період). В іншому разі норми відповідних рішень застосовуються не раніше початку бюджетного періоду, що настає за плановим періодом.