Проведено чергову апаратну нараду

22 січня 2018 року перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Трохименко провів чергову апаратну нараду за участю заступника голови районної державної адміністрації Ігоря Бойка, селищного голови Миколи Сінькевича, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів міністерств, відомств, установ, організацій району.
Традиційно про виконання місцевих бюджетів, фінансування захищених статей видатків місцевих бюджетів, забезпечення своєчасної сплати податків, внесення інших обов’язкових платежів до бюджету та ефективне використання коштів, призначення субсидій поінформували начальник фінансового управління райдержадміністрації Ірина Мамаєва, заступник начальника, начальник Великолепетиського відділення Новокаховської ОДПІ ГУ ДФС у Херсонській області Світлана Маленда та начальник управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації Олексій Коновалов.

Про завершення зимових канікул для учнів загальноосвітніх навчальних закладів району, стан дотримання температурного режиму у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах району, проходження ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад поінформував присутніх начальник відділу освіти районної державної адміністрації Андрій Періг.
Начальник відділу агропромислового розвитку районної державної адміністрації Валентина Місєвич доповіла про те, що за підсумками 2017 року сільгосппідприємства усіх форм власності придбано сільгосптехніки на суму 101,8 млн. грн. та зазначила, що вже розпочато закупівлю мінеральних добрив на посів та підживлення рослин навесні поточного року. За словами Валентини Місєвич стан посіву озимих культур загалом задовільний і опади, які очікуються найближчими днями у вигляді снігу, сприятимуть подальшому збереженню культур у разі значного зниження температури.
Керівник апарату районної державної адміністрації Людмила Карпенко ознайомила присутніх з нововведеннями, які стосуються проходження подальшої державної служби в структурних підрозділах райдержадміністрації та її апарату у зв’язку з набуттям чинності Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо окремих питань проходження державної служби».
За підсумками проведеної наради дано відповідні доручення.