ПРОВЕДЕНО ДЕНЬ ВЕТЕРАНА ТА ДЕНЬ ЛЮДЕЙ ПОВАЖНОГО ВІКУ НА ТЕРИТОРІЇ ДЕМИДІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Летять літа, як білі журавлі,
дзвенять, як ті волошки в житі.
Та не зникає слід їх на землі,
якщо для добрих справ були прожиті…
У Демидівській сільській раді проведено  заходи з нагоди Міжнародного дня людей поважного віку. 01 жовтня в селі Запоріжжя та 02 жовтня поточного року в селі Демидівка проведено: виставку книг «Мій золотий вік», фото-виставку «Якими молодими ми були», святковий концерт «Добром забуте серце обігрійте».
Зі словами привітання до ветеранів праці та пенсіонерів звернувся Демидівський сільський голова Новак Володимир Миколайович та член виконкому сільської ради, організатор свята – Соболєва Наталя Василівна.
У вітальному слові було зазначено, що люди поважного віку – це люди, найбільше багатство яких – досвід, знання, уміння, мудрість. Нинішні «літні люди» є останніми носіями культури межі ХІХ-ХХ століть, того часу, в якому понад усе були честь, вихованість, толерантність – ті духовні якості, завдяки яким вони гідно пройшли крізь всі жахи тоталітаризму, голодоморів, репресій та війн. Все, що оточує нас – міста і села, заводи, лани – є результатом їх невтомної праці.
Для присутніх на зустрічі організовано солодкий стіл, а також підготовлено концертну програму за участю ансамблю «Запоріжанка», вихованців дитячого садка Демидівського НВК, односельчан – Романець В. П., Сидоренко І. М.
Присутні на заході мали змогу згадати молоді роки, відчути турботу ближнього, поспілкуватися між собою, заспівати та потанцювати на святі. Вихованці дитячого садка вручили людям поважного віку власноруч виготовлення подарунки.
Свято надовго залишиться в пам’яті літніх людей приємними спогадами, адже організаторам заходу вдалося доторкнутися піснею, добрим словом та турботою до найтонших струн душі людської.