Проведено перевірку стану правової освіти

Відповідно до плану роботи Великолепетиського районного управління юстиції на 2014 року та керуючись наказом Міністерства юстиції України від 18 січня 2012 року № 91/5 «Про затвердження Порядку проведення органами юстиції перевірок стану правової освіти» 27 листопада 2014 року робочою групою у складі: в. о. начальника районного управління юстиції Ольгою Крочак та головним спеціалістом районного управління юстиції Лілією Васильченко проведено перевірку стану правової освіти у відділі освіти, молоді та спорту Великолепетиської районної держаної адміністрації.
Також для працівників відділу освіти, молоді та спорту Великолепетиської районної державної адміністрації головним спеціалістом районного управління юстиції Лілією Васильченко прочитано лекції на теми: «Права військовослужбовців», «Розірвання трудового договору з ініціативи власника або уповноваженого ним органу», «Офіційні періодичні видання Міністерства юстиції України».