Проведено районний турнір із міні футболу (фото)

12 жовтня 2017 року до Дня Захисника України проведено районний турнір із міні футболу.
У змаганнях взяли участь п’ять команд: великолепетиського елеватору, місцевої влади, великолепетиського відділення поліції, Малолепетиської сільської ради та команда ветеранів футболу. Під час відкриття турніру начальник відділу культури, молоді та спорту Великолепетиської РДА Олена Вітковська поздоровила всіх чоловіків з наступаючими святами, побажала всім міцного здоров’я та перемог.
Переможцем стала команда ветеранів футболу «Лепетиха», яка отримала кубок турніру, друге місце посіли команда Великолепетиського відділення поліції та третє – команда Великолепетиського елеватору.
Всіх гравців нагородили медалями та грамотами відділу культури, молоді та спорту Великолепетиської РДА.
Організатори турніру запевнили, що проведення таких спортивних змагань – традиція Великолепетищини кожного року. Воля, розум та сила!