Проведено семінар з питань легалізації та детінізації заробітної плати

13 липня 2017 року на базі Великолепетиського районного центру зайнятості проведено семінар з  питань легалізації  та детінізації заробітної плати.
У роботі семінару взяли участь Головний державний інспектор Головного управління Держпраці у Херсонській області, представники  Великолепетиського сектора обслуговування громадян Каховського об’єднаного управління Пенсійного фонду України, управління праці та соціального захисту районної державної адміністрації та Великолепетиського відділення Новокаховської ОДПІ ГУ ДФС у Херсонській області. На семінарі, вкотре, висвітлювалися питання легальної трудової діяльності, оформлення трудових відносин: укладання договорів, надання послуг чи виконання робіт за цивільно-правовими угодами та інші види працевлаштування, а саме їх переваги та недоліки.

Акцентувалось на необхідності офіційного працевлаштування з метою отримання страхового стажу, оскільки, одержуючи заробітну плату «в конверті», працівник позбавляє себе гідної пенсії  в майбутньому. Для зарахування в страховий стаж у повному розмірі одного робочого місяця розмір внесків, що сплачується роботодавцем до органів Пенсійного фонду України  має бути не меншим, ніж внески, обчислені із мінімальної заробітної плати.

Наприкінці зустрічі присутнім роздано довідково-інформаційні листівки та буклети щодо обслуговування громадян, легалізації трудових відносин.

Категорія ради та інші органи: