Районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді — це заклад уповноважений державою брати участиь у реалізації державної політики шляхом проведення соціальної роботи з сім'ями, дітьми та молоддю

Як усе починалося...
Спочатку було слово. А точніше - озвучена словами думка, що в новоствореній державі неодмінно треба дбати про соціально-психологічне самопочуття молоді. Адже пішли у минуле піонерія та комсомол. А що натомість? Цю порожнечу треба було заповнити новою за змістом системою, аби не були «кинуті» напризволяще діти, підлітки, молоді сім'ї.
Кроки становлення та пошуків:
 11 квітня 2003 року – районний центр соціальних служб для молоді зареєстрований в Єдиному Державному реєстрі підприємств та організацій.  Директор – Горішній Олексій Іванович. Перший досвід роботи став підґрунтям та усвідомленням необхідності створення єдиної  системи соціальної допомоги дітям та молоді.
 2004 рік  - директор – Насонова Тетяна Іванівна. Розширюється спектр напрямків діяльності, йдуть подальші пошуки формул практичної роботи, чіткіше

вимальовуються  потреби суспільства, за якими необхідно приймати  обґрунтовані рішення у соціальній сфері.

2005 рік – директор Папуша Оксана Володимирівна. Створюються  спеціалізовані формування «Родинний дім», «Мобільний консультативний пункт». Вперше реалізовані проекти та програми: «Жінка - дитина - родина», «Сім'я з любов'ю». До вирішення соціальних проблем залучаються волонтери та  профільні спеціалісти: психологи, соціальні педагоги, лікарі.
 2006 рік - директор – Арешкіна Олена Миколаївна.  Настав час комплексного вирішення соціальних проблем, використовуючи інноваційні технології, зокрема, допомога сім'ям, які опинились у складних життєвих обставинах, створення прийомних сімей, здійснення соціальної роботи, спрямованої на запобігання відмовам від новонароджених дітей, соціальна підтримка вагітних жінок та жінок з новонародженими  дітьми, соціальна робота з дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування, особам з їх числа, випускникам інтернатних закладів; робота з людьми з особливими фізичними потребами та  особами, які повертаються з місць позбавлення волі, соціально-профілактична робота щодо запобігання правопорушенням    та соціально-небезпечним хворобам, подолання їх наслідків у дитячому  та молодіжному середовищі, в тому числі серед груп ризику, формування   навичок здорового способу життя; створення та поширення соціальної реклами.
 За 10 років відбулося багато змін, але одне лишилося незмінним ­­­­­­­― центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, а також фахівці з соціальної роботи, як і всі наші добровільні помічники та партнери, за першою потребою подають руку кожному — щоб затишно було в українських родинах, щоб злагода була в кожній сім’ї щоб діти росли поряд з батьками, щоб будь-яку проблему можна було подплати, а краще — попередити.

Давайте діяти разом!

Таксон: