Регіональне відділення Фонду державного майна України по Херсонській області оголосило конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, яких буде залучено до проведення оцінки державного майна

Об’єкт оцінки: вбудоване нежитлове приміщення площею 10,3 кв. м, (кімната № 6) на другому поверсі адміністративної будівлі цеху обслуговування споживачів № 3, що перебуває на балансі ХД УДППЗ «Укрпошта» та розташована за адресою: Херсонська область, м. Нова Каховка, вул. Першотравнева, 29.
Об’єкт оцінки: частина бетонної під’їзної естакади загальною площею 5,0 кв. м, яка примикає до будівлі студентської їдальні, що перебуває на балансі ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет» та знаходиться за адресою: м. Херсон, вул. Комкова, 73-б.
Конкурс відбудеться в РВ ФДМУ по Херсонській області за адресою: м. Херсон, проспект Ушакова, 47, кімната 236 о 14-й годині 10.12.2015, телефон для довідок: (0552) 22 44 44.

Таксон: